Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám felküldöt...

Mit csináljak? Anyám felküldött a padlásra h ott is takarítsak ki!

Figyelt kérdés
Viszont oda csak létrával lehet felmenni,én rettegek a magasban! nagyon nagyon félek,rá gondolok h fel kell mennem rosszul vagyok,már hányingerem van! Beszéltem apámmal jól lebaszott h miért nem akarok segíteni. Nem arról van szó h nem akarok segíteni,csak ne ezt kell h csináljam
2010. júl. 18. 12:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
Biztos azért feltételezik, hogy csinálod a fejed, mert már csináltad, nem? Gondolom kinézik belőled, hogy kibújj a munka alól. Mondd meg valamelyik szülődnek, hogy segítsen tartani a létrát, vagy álljon ott melletted, szóval segítsen legyőzni a félelmedet! Próbáld megoldani a helyzetet, ha tényleg csak ennyi a gond és nem az van, hogy valóban nincs kedved a takarításhoz. Egy normális szülő meg kéne, hogy értse a problémádat, szerintem csak túlreagálod. Bocsi.
2010. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt nem értem, hogy ha te már annyi idős vagy, hogy egyedül ki tudnád takarítani a padlást, akkor ennyi idő alatt már fel kellett volna hogy tűnjön a szüleidnek, hogy tériszonyod van. Nem most kellene beleverni a fejükbe, hogy te félsz a magasban... Én tudom, hogy a gyerekeim mitől félnek és mit várhatok el tőlük. Eszerint vagy nekünk kamuzol, vagy a szüleidnek. Amit még el tudok képzelni: a szüleid és közted ritka rossz a viszony, hogy még ezt sem tudják rólad. Azt meg elképzelni sem merem, hogy direkt ezért küldenek fel. Akkor viszont hiába beszélsz velük. Sztrájkolj, vagy bújj el, esetleg mondd nekik, hogy segítsenek felmenni (közben meglátják, hogy mennyire rettegsz).
2010. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%

miért nem lehet ezt értelmesen megbeszélni, anyu, apu tériszonyom van félek felmenni, segtsetek légyszi...


te is próbált meg legyőzni a félelmeidet.

deobj be előtte egy felest :D de most tényleg. és mássz fel.

2010. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
Még sosem voltál a saját padlásotokon? Egyszer sem?
2010. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Te sem fogsz egykönnyen megélni...Látom válogatod ám a munkákat.
2010. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

még nem voltam fenn,mert nem bírtam felmenni. Annyira félek a magasban h remegtem és szédülni kezdtem a létrán,pedig csaka 3 .fokon álltam,alig tudtam lejönni is. Többször mondtam már a szüleimnek h én félek a magas helyeken,de csak legyíntenek,meg azt mondogatják h csak azt hiszem,meg ezt biztos nem tőlem örökölted.

nem kibujni akarok a munka alól,mert bármi mást megcsinálok. Már az étvágyam is elment,nagyon nagyon félek :S

2010. júl. 18. 12:39
 17/27 anonim ***** válasza:
13%

Basszus, hogy neked mekkora marha nagy problémáid vannak! Most lepontozhattok, de nekem ez a vélemyénem és tudom, hogy nektek is!

Hányfkos a létrátok, 10? Csukd be a szemed, és másszál fel. Padláson úgysincsen ablak, beszakadni nem fog, ne fossál. Fél órát kibírsz míg ott fogsz sepregetni.

Más életre-halálra való prblémái vannak, vagy egyáltalán lesz-e tető a feje felett, te meg: "Jajj, fel kell mennem a padlásra" Esteleg a mumusoktól félsz, vagy mi? Nem harapnak, csakhogy megnyugtassalak.

2010. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11%
Különben is ne itt gépezz, ha nem akarsz fennt dolgozni, hanem legalább ebéd előtt dolgoznál. Tudom, hogy egyszerűbb it üldögélni, de ne csodálkozz, ha azt mondod, hogy majd lennt dolgozok, csak ne menjek fel, erre meg azt látják, hogy a földszinten gépezel. Ez szép!
2010. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

13.03 nem tudom olvastad e kommentjeimet,de írtam h most mindenki pihen és várja az ebédet. A konyha rendbe van rakva ,majd csak az ebéd után kell elmosogatni. És segítettem az ebéd elkészítésben is,meg az uttána való rendrakásban.


13.01. Nem,nem a mumusoktól félek. Tényleg rettegek a magas helyektől. Elhiszem h ha már fent vagyok akkor könnyebb,de én fel sem bírok menni annyira félek. Nem kívánom senkinek h így érezzen,szörnyű érzés.

2010. júl. 18. 13:12
 20/27 anonim válasza:
49%
Úristen, akkor anyádék nagyon gonosz emberek lehetnek!! Tudják, hogy rettegsz és annak ellenére, hogy kérted őket, hogy ne kelljen ezt átélned, mégis rádkényszerítik! Lehet, nincs is mit takarítani, csak direkt szekálnak. Szerintem keresd fel a gyámhivatalt vagy szólj a tanáraidnak! Ez kiskorú veszélyeztetése! Akár bajod is történhet! Nincs valami rokon, ahova elköltözhetnél? Mindig ilyenek voltak? Érdekli egyáltalán őket, hogy te mit érzel?
2010. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!