Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menni szeretnénk, de.

Mit tegyek? Menni szeretnénk, de.

Figyelt kérdés

Budapestre szeretnénk menni a vidámparkba,de mivel 3-man mennénk,az 15 000 forint lenne,de nem keresnek a szüleim sokat,és nem tudjuk hogy legyen. Tényleg menni szeretnénk!

A kedvezményes jegy is sok.


2010. júl. 17. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11.05-nek

Pedig nagy hülyeséget írtál!! Bezárni és egyedül hagyni egy 12 évest a legnagyobb ökörség!! Az ördög nem alszik,de ha tényleg történik vele valami(sokszor történt már baj,és ilyenkor jöttek a sopánkodások,hogy "én csak leszaladtam a boltba"csak addig voltak egyedül) Ha bármi baj történik hiába a testvére zárta be,a szülőket fogják megbüntetni..De ha nem is történik semmi akkor is a kérdező járna rosszul,mert a szülei jogosan fognak rá haragudni,és a bizalmukat egy életre elveszítené velük szemben..Inkább ne csináljon ilyen ökörséget..

A rossz tanácsaidat,meg inkább tartsd meg magadnak...

2010. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát figyelj, amire nincs keret arra nincs. szerintem lehet találni olcsó és jó szórakozást is. keressetek valami más programot.
2010. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11:05-ös. Inkább soha ne szülj gyereket!!!!
2010. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egy biológiai kiállításra szerettem volna menni Bp-re, de nekem sem volt 7ezer ft/fős pénztárcám. Sajnos az élet egy otromba kis ...ci ami csak így kínoz minket. Ha ez megnyugtat itt lakom 18 km-re a Balcsitól és van biciklim is, de nem tudok lemenni, mert itt meg az a baj, hogy se biciklizni se Balatonozni nem szeret senki. Pedig van szabadstrand is. És tudom, hogy a többiek haragudni fognak ezért, de igazad van ha a 12 éves kistesód nem akarod elvinni. Én sem merném, főleg Bp-ten ahol annyi, de annyi barom van, hogy egyedül is alig bír figyelni magára az aki kisebb településről való. Szerintem erőltess türelmet magadra és ha kapsz kis zsebpénzt azt próbáld meg összegyűjteni, ha nem akkor keresni kell diákmelót.
2010. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!