Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menni szeretnénk, de.

Mit tegyek? Menni szeretnénk, de.

Figyelt kérdés

Budapestre szeretnénk menni a vidámparkba,de mivel 3-man mennénk,az 15 000 forint lenne,de nem keresnek a szüleim sokat,és nem tudjuk hogy legyen. Tényleg menni szeretnénk!

A kedvezményes jegy is sok.


2010. júl. 17. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia! a szüleid és te mennél? hát szerintme akkor kérd emg a szüleidet hogy hagyj emnj a barátnöddel és akkor csak enekd kell fizetni. (szerintme ha megbiznak benned akkor megfogják engedni)
2010. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó ötlet,de van egy nagyon akaratos minden lében kanál tesóm,ő is jönne,és még csak 12,nem szeretnénk Pesten figyelni rá,és a hisztit hallgatni!
2010. júl. 17. 10:57
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

szóval, ha jól értem, akkor

- nincs pénzed

- szórakozni szeretnél

és még genya is vagy az öcséddel...

megérdemled, hogy otthon maradj...

2010. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés, hogy hová rakjátok a tesódat, vagy hogyan szerezzetek 15 ezer forintot?


Előbiben nem tudok segíteni. Utóbbiban... én vaterázok, abból becsurog egy kicsi pénz. Ami jó állapotú, de nekem már nem kell, azt féláron eladom, és én is nyerek rajta, meg aki megveszi, az is.

2010. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem kaphat meg mindent az ember az életben,amit szeretne.

Mondj le a kirándulásról,majd akkor menjetek,ha lesz rá pénzetek. Fontosabb dolgok is vannak,amire kellhet a pénz.

2010. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

elsö vgyok,, te hány éves avgy?

hát mond azta szüleidnek hogy amjd vigyázola tesodra :Pa ztán ahgyd ott csináljon amit kar.én azt tenném :p (tudom kicsit gonosz de ennyit emg érrdemelnek ugyis mindig a kisebbbek enk van kinyalva a segük)

2010. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

11:05- nek

legalább ostobaságokat ne írj, ha már nincs értelmes válaszod!

ha az öccsnek valami baja esik, akkor ki lesz érte a felelős?!

hogyan viseli el az esetleges bajt a lelkiismerete a báttynak?!

2010. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem az h nincs rá pénz,csak nm hiszem h kiadnak érte ennyit:/


Hugom van.


Utolsó:Neki is így van.

2010. júl. 17. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:
11:05 vagyok nem hüyleségeket irok de áttudom érezni a hgelyzetét. tudom angyon nehéz a elgnagyobnak elnni és neki válalni mindig a felelöséget meg mindig öt baszák le.:s
2010. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagy szégyene az államnak, hogy a vidámpark az ára miatt ma egy család számára elérhetetlen luxus. 5000.-ft. nem is elég egy személyre.
2010. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!