Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vitt rá arra, hogy a...

Mi vitt rá arra, hogy a párodat megcsald?

Figyelt kérdés
Ha volt egyáltalán indok?
2010. júl. 16. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Össze akart velem költözni, én meg még fiatal voltam, bulizni akartam. Buliban csaltam meg, érzelmek nélkül.

Megértette, megbocsátott, a mai napig a társam és már együtt élünk :)

2010. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Én még nem csaltam meg senkit de engem már sajnos igen! Na mind1 túléltem! Na de szóval szerintem az az oka, az ilyesminek hogy az egyik fél nem az igazit találja meg a párjában és próbálja azt megtalálni azt! Hisz az igazit nem mindig könnyű megtalálni. Na, ezért vagy még lehet a rosszabbik verzió: strici! És csak a szex érdekli. A legjobban te tudod, te saját magad ismered hogy milyen! Ha tényleg csak a szex érdekli, akkor ne foglalkozz vele! Akkor nem érdemel meg téged!
2010. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
nagyon elhanyagolt minden tekintetben
2010. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dr. Megmondó válasza:
Vonzalomnak hívják.
2010. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem szerettem, de sokáig nem ismertem be magamnak sem. Fiatal voltam, és rosszul kezeltem a kapcsolatot, rég szakítanom kellett volna, de nem mertem lépni.
2010. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmentem bulizni egy barátnőmmel s két fiúval s az egyikkel csókolóztam. Igazából akkor már 2 napja szakított velem de az én szívemben még ott volt s így nekem az mármegcsalás volt, úgy gondoltam legalább magamnak bizonyítom, hogy más is találhat vonzónak.

Persze aztán inkább magamban keseregtem, ő meg kiakart békűlni s mikor elmondtam neki annyit mondott, hogy megérdemelte. Persze csak még szánni valóbnak éreztem ettől mgam, s úgy esett mint egy rúgás, hogy én milyen rossz ő pedig milyen jó is.

2010. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én még nem csaltam meg senkit, nem is áll szándékomban. Ha más fiút akarok, akkor az előzővel előbb szakítok, ez szerintem így fair.
2010. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!