Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékokat kaptál már...

Milyen ajándékokat kaptál már a párodtól? És miket mire?

Figyelt kérdés
Pl.:Névnapra,ilyenek
2010. júl. 16. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Tavaly születésnapomra egy Bentley Continental babakék kabriót:)
2010. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm, ruha, ékszer. Az én párom nem túl kreatív :)) 23/L
2010. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1.5 éve vagyunk együtt


Virág, plüss, kispárna, csokoládé, parfüm, ékszer, most hirtelen ezek jutottak eszembe...

De nálunk ezt általában úgy megy, hogy együtt járunk el vásárolni, és ha nekem kell vennem valamit, mindig megkérdezi, hogy "megvehetem neked ajándékba? :D " Mert tudja, hogy nem rajongok az ötletért... Aztán hosszas "vita" után mindig én nyerek :)

2010. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
6 éve vagyunk együtt, úgyhogy mindet nem írom le, csak szemezgetek: gyönyörű kabát, amit kinéztem magamnak (szülinap), ruha, mait kinéztem magamnak (csak úgy), Dolce Gusto kávéfőző (szülinap), kisnyuszi (karácsony), ékszer és virág tömérdek mennyiségben... Névnapra virágot szoktam kapni... Jah, és ezeknek azért örülök ennyire, mert anyagilag sosem álltunk vmi fényesen, de mindig spórolt, hogy meglephessen...
2010. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Szülinapokra: ezüstlánc, ezüst gyűrű, miniszoknya, bizsu, bőrkabát :)

Karácsonyokra: blúz, fülcsi, lámpa, parfüm

Évfordulókra: farmernadrág, pohárkészlet

Valentin-napokra: plüss szív, ezüst karkötő, plüss maci

Névnapokra, nőnapokra: virág + csoki

Szóval általában olyasmiket kaptam, amire szükségem volt :)

2010. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ékszer, szemüveg, ruha, cipő. Amit tudja, h szeretnék, de magamnak nem venném meg. Pl. ha kinézek magamnak valamit, akkor azt megveszi szülinapomra. plüssállatot pl soha nem venne, pedig szeretem őket, de ő felesleges pénzkidobásnak tartja. Virágból is max egy szál, de azt elég sűrűn. Inkább vesz mellé valami édességet.
2010. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

az életemet


Mentősnő és ő élesztett újra.

2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapomra kaptam tőle 1 toppot és 1 bugyit.Karácsonyra egy plüss sündisznót(mivel neki Süni a beceneve:))Ja karácsony előtt eljegyzett ugye akkor gyűrűt kaptam.Valentin napra kaptam egy plüss szivet és Raffaellot szív alakú dobozban.Meg csak úgy kaptam már tőle szemceruzát volt hogy szedett nekem virágot:)Meg ilyen apróságok amiknek nagyon tudok örűlni,ugyanis nem az lényeg hogy minél értékesebb legyen.
2010. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:36 Mit történt veled?Remélem jól vagy.


Én

plüssök(ebből nagyon sok),parfümök,csokoládék,virágok,aranygyűrű,digitális fényképezőgép,aranyfülbevaló,nadrág,felső,szedett kerti virág,papucs.

leginkább olyanok amire nagyon szükségem van,de sok a meglepi is.

2010. júl. 16. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezüstgyűrűt (csak úgy)

két kindertojást, amikor két hónaposak voltunk

sok rózsát (mindig egy szálat, egyszer egy kis csokrot)

csokit, egyszer-kétszer

felsőket, bugyikat (sokat), szoknyákat, táskákat (talán hármat)

saját készítésű két fülbevalót

szájfényt :) (ezt nem tudom, hogy jutott eszébe)

eljött velem az Alkonyat második részét megnézni moziba (szülinapra kaptam a két jegyet, előtte azt mondta, hogy ő SOHA)

bokaláncot


a legtöbbet csak úgy kaptam

és biztos sok nem jut eszembe; a három év alatt sok mindent kaptam tőle :)

2010. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!