Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a keresztfiamnak?

Mit vegyek a keresztfiamnak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és az a megtiszteltetés ért, hogy én lehetek az unokaöcsém keresztanyja. Nagyon örültem a felkérésnek. Azonban egyszerre problémába ütköztem. Úgy gondolta, hogy az a legtisztább, ha megkérdezem a szülőket, mire van szüksége a babának. Azonban ők azt mondták, hogy ne vegyek SEMMIT. Ő a harmadik gyerek, és mindene megvan, ami kell. Ha nagyon akarok valamit venni, akkor vegyek neki ételt, mert egyelőre még úgyis csak annak örül. Én mondtam, hogy szívesen veszek ruhát. De azt mondták, ha szépet veszek úgysem adják rá, mert féltik. Mondtam, hogy akkor valami játékot. De az sem vegyek, mert az is van bőven, és azokkal sem játszik. A lelkemre kötötték, hogy ne vigyek semmit a keresztelőre, mert visszaadják. Olyan rossz így a helyzet, mert itthon meg nyúznak, hogy vigyek ajándékot (ruhát, vagy valamit gravíroztassak).

De most mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. nov. 16. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd meg a tanácsukat, fölösleges dolgokra kár kidobni a pénzt. Lesz még időd bőven az ajándékozásra majd ha nagyobb lesz. 3-4 év és nem fogod győzni a kívánságok teljesítését :)
2008. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt is kikötötték, hogy karácsonyra, névnapra egyátalán nem vehetek ajándékot. Mikulásra, húsvétra csokit, ha gondolok. Meg ha nagyon akarok, akkor valami kis apróságot vehetek majd szülinapjára.
2008. nov. 16. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy törölközőre rávarratod a nevét meg hogy keresztfiamnak oszt csók
2008. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a gyerek, de vegyél neki pl babanaplót.
2008. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. Végül vettem neki egy nagy fényképalbumot, melybe előhívattam a szülők kedvenc képeit. Az album a születésénél indul és olyan mint egy napló: filccel beleírtam kiegészítendő részeket, pl születési súly, cm, csillajegy, apa, anya gondolatai, szüléstörténet stb. Egészen a 18. szülinapjáig lehet majd végigvezetni.

A lényeg, hogy teljesen sima lapos albumot vegyél, fénykép helye nélkül, vehetsz fényképsarkakat fixálni azokat. Ki lehet egészíteni képaláírásokkal, idézetekkel stb. Így 18. szülinapjára ismét megkaphatja, ha kész: gyermekkora története. Addig a Te feladatod kiegészítgetni.

Elég macerás legyártani egy ilyet, de a legszebb ajándék!!!

Ha érdekel és kell ötlet, írj privátba.

2008. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!