Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 5 éves keresztfiamnak mit...

5 éves keresztfiamnak mit vegyek születésnapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szülinapja és már teljesen kifogytam az ötletekből...:(
2010. okt. 20. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
ruhát,játékot...stb
2010. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
valami plüssállat vagy markoló. attol függ mit szeret. van amelyik fiú babázni is szeret. valami nagyobb babát akkor. de nee barbie-t
2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ruhadarabnak még nem tud nagyon örülni egy gyerek, szerintem valami játékot vegyél neki.
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
de attól még jól jön a ruha....
2010. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Markoló autó jó ötlet vagy dömper, kisbicikli, roller, kori. Őt már lehet vinni korizni tanítani. A plüssállatot baromságnak tartom, az olyan semmilyen.
2010. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

KOri, ez tetszik! :)

De azért, ha holnap nem találok korit, akkor mást kell vennem, még várom az ötleteket! :)

2010. okt. 20. 18:14
 7/11 anonim válasza:
54%

Szia! Vehetnél mondjuk valami jó könyvet.

Például: Tesz-Vesz Város

Grimm, Andersen, Benedek Elek mesegyűjtemények

Szutyejev: Vidám Mesék: ezt különösen ajánlom, ez nekem is megvolt. Tele van állatos történetekkel és remek képekkel.

2010. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hervisben nézd meg a korit, ott szoktak jó akciók lenni. Én is alig várom, hogy a lányaimat vihessem a jégre ;).
2010. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Vagy Thomas a gőzmozdony. Ennek van több része is.

Kippkopp mesék

2010. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mesekönyv azért nem jó, mert még csak 5 éves és még nem tud olvasni az anyukája pedig nem ér rá, mert van egy 10 hónapos picúr is és az apuka pedig megcsalta egy másik nővel az anyját, tehát nem él velük... :(

Thomas a gőzmozdony párnát, játékot, stb-t már kapott, dömpert is, de még a bicikli sem egy rossz ötlet, ahogy a kori vagy a roller. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. okt. 20. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!