Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » SÜRGŐS! Mit adjak Születésnapj...

SÜRGŐS! Mit adjak Születésnapjára?

Figyelt kérdés
apának ma van a szülinaplya(42) és már bezártak a boltok, és nem tom mit adjak neki, semmi ötletem nincs. Valami házilag készített dolgot tud valaki?? (csak most jutott eszembe, és tudom, és vagyok a hülye de van valami ötletetek??
2011. júl. 9. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz sütni, apukád szereti a finomat és van elég alapanyagotok, szerintem süss neki egy mini tortát, vagy muffint =)

De írhatsz neki egy felköszöntőt is. Általában a szülők annak örülnek a legjobban ha szorosan megöleled őket, és velük töltöd a napot, én ezt szoktam csinálni ha már semmit nem tudok nekik adni :D

2011. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. júl. 9. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én képeslapot rajzoltam mikor szülinap vagy karácsony stb volt és ráírtam a köszöntést és kész! Színeset rajzoltam, az úgy szebb. Félbehajthatós is jó meg sima képelapszerű is.
2011. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Whops válasza:
11%
te gyerek nem tudsz írni?? "és vagyok a hülye" xDD hát oké előbb tanulj meg MAGYARÚL írni és utána kapsz értelmes komikat.am sztem fizzesed be anyádhoz egy jó nagy b*rásra xDD
2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyetértek az előtem szólóval:D
2011. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Whops válasza:
örülök neki h egyetértesz velem tesó :D
2011. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!