Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány kérdés az önéltrajzban?

Néhány kérdés az önéltrajzban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Takarítói munkára jelentkeztem, de van néhány kérdés, amire nem tudom, mit kellene, mit illik válaszolni, mik a jó pontok...


1. Melyik 3 dologra vagy legbüszkébb?

2. Indokold meg 2 mondatban, miért vagy te a megfelelő a munkára


köszi szépen a segítséget


2010. júl. 15. 18:56
 1/5 anonim válasza:
100%

3 dolog amire büszke lehetsz?

-sikeres és szeretett teljes családban élsz aminek szerves része vagy

-sikeresen elvégzett tanulmányi eredmények

-büszke vagy a talpraesettségedre, arra, hogy ösztönzöd az embereket pl.


indoklás:

-ismered a takarítószerek hatásait, veszélyeit és h h kell a legtöbbet kihozzni belőlük

-mert nem ismersz fáradalmat és addig csinálod amíg teljességgel elnem éred a kívánt elvárást, mert csak úgy leszel büszke magadra, hogy tökéletes munkátvégeztél, olyat amilyet az ügyfél elvár

2010. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nemtudom

2. Mert az eddigi munkáimmal nem volt kifogás. Becsületesen, tisztességesen végzem a munkámat.

2010. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmire azt kell írni, hogy pl. büszke vagy arra, hogy mindig pontosan, precízen elvégzed a munkádat, könnyen és gyorsan tanulsz/alkalmazkodsz, betartod a határidőket, munkádra igényes vagy..... Szóval fényezd magad ;) A lényeg, hogy azokat a dolgokat emeld ki, amik az adott munkakörnél előnyösen csenghetnek.

Sok sikert!

2010. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit az első írt az tökéletesen jó, ezeket írd be!
2010. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, nagy segítség volt!


Még sose kellett ilyesmit kitöltenem, azért nem tudtam mit szokás ideírni...

2010. júl. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!