Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám el akart tiltani tőle....

Anyám el akart tiltani tőle. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

van egy nagynéném, szinte ő a család fekete báránya de én kedvelem. nagyonis. Anyám mostanában alig elngedi hogy vele dumáljak meg hogy menjek hozzá. Pedig tök kedves, soha semit nem ártott még sem nekem sem a családnak. (mellesleg anyának féltestvére)

Az igaz hogy vannak fura dolgai, de én akkor is igy szeretem. Mit csináljak hogy anyám ne tiltson tőle? (L/15 a nagynéném L/23)


2010. júl. 14. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ellenszenves a családnak?
2010. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, lehet hogy azért mert hisz a természetfeletti dolgokban, a jóslásban és egyéb más baromságokban
2010. júl. 14. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ülj le anyukáddal és mondd el neki,hogy te kedveled a nagynénédet,és nem akarod a kapcsolatot megszakítani vele.Jah,és szerintem nem kellene az ő ügyeibe téged is bevonni.Azért mert ők nincsenek jóban,vagy nem kedveli amiatt,arról te mit tehetsz?Semmit.
2010. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Úgy hangzik, mint a kedvenc személyiségzavarom.
2010. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A családod korlátolt, már bocs ,mond nekik hogy te is hiszel ezekben,ha ezért képesek veled is szemétkedni,akkor sajnálom őket mert korlátoltak,mint egy lépcsőház.
2010. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy csak azért tiltanak tőle mert hisz az ezoterikában, bár ha "fanatikus"-an hisz benne akkor megértem. Mivel nem ismerjük se a nagynénéd se a szüleid így elég nehéz eldönteni mit csinálj...
2010. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet félytékenyek,miután nincs nagy korkülönmbség te 15 ő 23 lehet h ő vele jobban érzed magad jobban megnyilsz neki és ez bántja őket.
2010. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet nem ezek a dolgok miatt nem kedveli, hanem alapból

nekem is van egy féltestvérem (nővérem) és nem kedvelem, csak mert egy cicababa, semmi közös nincs bennünk

szerintem vannak olyan emberek akiket csak úgy nem kedvelünk, nem lehet megmagyarázni

mondd meg anyukádnak, hogy te nagyon is kedveled és neki nem kell találkoznia vele, és hogy nagyon szereted (anyukádat)

2010. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!