Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna hozzá...

Szerintetek mit szólna hozzá a családom?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiú akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Viszont nem tudom mit szólna hozzá a családom ha egyszer csak úgy beállítanék vele. Amúgy szerintem nem ismerik a szüleit.

13/L


Mielőtt elkezdenétek kioktatni erről arról most mondom, hogy én a normálisabb kategóriába tartozok :D ez alatt azt értem, hogy nem fogok vele lefeküdni meg semmi hasonló ami mostanában divat ebben a korosztályban.


2010. júl. 14. 16:53
 1/9 anonim válasza:
81%

hát figyi

1: elfogadják

2: vagy nem

2010. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"egyszer csak úgy" beállítassz az nem jó...vagyis nem tudom,hogy a te családod mit szólna hozzá..de szerintem nyugodtan ki lehet próbálni,veszteni nem veszthetsz vele semmit..de azért mondd anyudnak,hogy "ma vendéget hozok,anyu"...:D
2010. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem mesélj a barátodról a családodnak, nem lenne jó ha meglepiből hirtelen vele látnának, kitudja nekik ez hogy esne. De ez csak az én véleményem:)
2010. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg nekik, hogy tetszik neked valaki, komoly a dolog és be szeretnéd mutatni
2010. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tuti díjaznák, ha elmondanád nekik előre!
2010. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Előbb beszéld meg anyukáddal(apud nem biztos,hogy úgy reagálna ahogy neked tetszik,bár nem ismerem,és nyugtasd meg,hogy nem fogsz lefeküdni vele,de szereted,és szeretnéd,hogy megismerjék.Szerintem tök jó,hogy be akarod mutatni,én örülnék,ha ilyen lányom lenne.
2010. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
várj még 1 évet minimum!
2010. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mesélj a szüleidnek róla, hidd el, érdekelni fogja őket!
2010. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, kezdj el mesélni róla. A kapcsolatotok mélységéről is, hogy megnyugodjanak.
2010. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!