Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Mi a véleménye...

Most mi legyen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban van egy nagyon helyes srác, de még sosem beszélgettünk, csupán a köszönőviszony áll fent. A gond az, hogy nagyon sok srácnál befürödtem azzal, hogy én kezdeményeztem, így most elhatároztam, hogy megpróbálok kevesebbet találkozni vele, így talán mindig jó érzéssel fogok neki köszönni, és látni őt, valamint nem lesz alkalmam elhatározni, hogy mégis beszélek vele, mint a többiekkel. Nem vagyok szerelmes, csupán ... valahogy el szeretném kerülni az újabb csalódást. Van ötletetek?
2010. júl. 14. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem,ha akar majd ő kezdeményez nem muszáj enyből ráugrani...
2010. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem érted? Épp, hogy nem ez a szándékom! Szeretném, ha nem szeretnék bele, ha nem kezdeményeznék ezáltal, de mégis kellemes emlékeim lennének róla ... Tudom, hibbant vagyok egyesek szerint, de tényleg nem hiányzik a csalódás.
2010. júl. 14. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békében., Ne te kezdeményezz a fiúknál,mert akkor egy komoly srác sem fog veled kezdeni. Ez csak azoknak a lányoknak szokása,akikben semmi önérzert nincs.Olyan K-ás.
2010. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad lehet. Hát, én mindenesetre tartom a szám. Köszi!
2010. júl. 14. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok!! A második is azt irta amit én,hogy ne ugorj rá vagyis hagyd békén.áá de hagyuk...
2010. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Nem vagy hibbant de ha nem érted az össze fügést akkor...
2010. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy szerethetnél bele valakibe még a kezdeményezés előtt? Az max. szexuális vágy, nem szerelem.

A szerelem/szeretet az, amikor kívül-belül ismered a másikat, és olyannak szereted/fogadod el, amilyen. Ha nem ismered, ugyan honnan tudnád, milyen, ha meg nem tudod, milyen, mit szeretsz benne? Hogy helyes? Az nem szeretet, az vágy meg fantáziálás.

2010. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!