Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben? (Lennt. )

Mit tennél a helyemben? (Lennt. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én szenvedésre születtem.Megpróbálom röviden leírni.Régebben öngyilkos akartam lenni.Most is az akarok.Elég fiatal vagyok még ahhoz.Onnan kezdődik ez az egész,hogy 6 éve szakítottak szüleim.Köszönhetem anyámnak hogy elrontotta az egész családot.Sok mindenen mentem keresztül.Van egy nővérem,fél hugom,fél nővérem,báttyám.

Amikor elváltak szüleim,anyámmal elköltöztünk.

Nővérem elköltözött apámhoz,mert éheztünk.

De én mindig felhívtam apámat,hogy oda akarok költözni hozzá,és mondta hogy lesz egy szobám.Erre nővérem beköltözött oda,apám beleegyezésével.Még megse kérdezte hogy odaköltözhet-e.De én mindig felhívtam 3x is hogy odaakarok költözni,erre odaengedte nővéremet.Nagyon ideges voltam.

Egyik barátnőmmel(Anitával) nem rég,mindennap elmentünk csavarógni ketten.Olyan jól elvoltunk,akkor éreztem magamat a legjobban.Olyan vidám voltam,és röhögtünk egésznap:(

Eltelt úgy 2hónap,nővérem elkezdte azt mondani hogy ne barátkozzak többet avval az Anitával.Mert úgye azért tiltottak meg egymástól mert barátnőmet csak a cigányok érdeklik.Én mondtam pedig bnőmnek hogy nem állok velük szóba,de ő szóba állt velük,és így kezdtünk el mind a ketten barátkozni velük.Bár én úgyse barátkoztam velük,de barátnőm vitt ebbe bele.

És ezért tiltottak meg tőle.

Pár nap múlva,megint kihívott engem.Elmentünk a parkba,vagyis a városba.És megint elkezdtünk cigányokkal barátkozni.De én Anitának a barátnőmnek mondtam hogy ne álljon velük szóba!!erre megint szóba állt.Én csak akkor lestem ki fejemből.

Egyik nap,megismerkedtünk egy cigánygyerekkel.Aki 18 éves,és azt mondta hogy ő nem cigány,hanem Amerikai.Mondom perszemár.-.-

És mondtam barátnőmnek hogy menjünk el innen a cigánygyerektől.Akkor hallgatott rám elöszőr.

Erre j9tt utánunk,úgye nem egyedül volt,hanem biciklivel is voltak 3-an,meg gyalog 4-en.És elkezdtek minket avval piszkálni,hogy melyikünk jár avval a gyerekkel stb..

És a cigánygyerek,mondta hogy menjünk már a telefonját feltölteni.Erre nem egyeztem bele,de bnőm kedvéért mentem el.Erre elvitt hozzá,de a családja is otthon volt.Amikor bementünk a házba,bezárta az ajtót.Akkor úgy féltem:(

És akkor jöttem rá,hogy nincs hazafelé út.

Bár akkor is sejtettem,amikor mondta hogy menjünk el vele telefont feltölteni.

És mondta a gyerek,hogy aludjunk ott.Én mondtam hogy megyek haza.Barátnőmmel megbeszéltük ezeket hogy hazamenjünk vagy nem.Barátnőm kedvéért ott maradtam.És gondolhatjátok hogy miket csináltunk.

És reggel mentünk haza,de akkor szüleim nem tudták hogy én ott aludtam egy cigánynál barátnőmmel.Azt se tudták hogy reggel mentem haza(Anyámhoz).akkor még anyámnál voltam.

Aztán barátnőm felvett egy gyereket myviprandin.de ott a gyerek magyarnak látszott.

Msnen beszélgettek,akkor még én is ott voltam,azokat beszélgették hogy hányan csináljuk,meg ilyenek.

És megvolt beszélve 3-sával.Mármint az.

Hülye bnőm ezt nem vette komolyan,de én igen.

És amikor megláttam,hát ő is egy cigány volt.

És megint bnőm kedvéért és a cigánygyerek kedvéért aludtam ott nála barátnőmmel,megint.

Gondolhatjátok miket csináltunk,meg rgegel 5 kor aludtunk el.És reggel volt,úgy fél 1 körül.Családjai is otthon voltak,csináltak reggelit nekünk.Aztán mentünk haza.

És mondta a gyerek,hogy nem akarok-e járni a Danival,azis cigány.Mondom nem-.-Barátnőm kérdezte mindig hogy miért nem? Mondom mert nem vagyok olyan hülye mint te.

Már barátnőm anyja ott volt nálunk,kerestek minket.

És akkor levoltunk szidva mindketten.

És anyám mondta,hogy nem ad pénzt ruhára,meg semmire se.

És innentől nem az anyám.Itt vagyok apámnál,felsem szokott hívni hogy pl.hogy vagyok meg ezek.Többiek mindig így szokták:(

Báttyám meg nővérem mondták hogy töröljem ki magam myvipről,mert azthiszik hogy ott is cigányozok.-.-

pedig neeem!!

Felléptem msnre,barátnőm személyes üzenete az volt hogy Jobb ha menekülök.Basszus,ez is az én hibám hogy cigányokkal barátkoztunk meg ezek?

Áh nem értem mindig én köpök vért..elegem van.

És letiltott.

De én tudtam bnőm msn jelszavát,most is tudom.

beléptem,és kitöröltem minden cigányt!!!!!

tele volt.

ezt elmondtam nővéremnek,és azt mondta többé ne barátkozzak vele.És eltiltottak barátnőmtől!


Most jön a másik rész.:

Szóval úgye mindennap szoktam jönni a géphez,de segíteni is szoktam.Anyámnál azért nem segítek,mert gyülölöm a báttyám csaját!!!ki nem állhatom.

De nővérem mondta hogy itt apámnál segítek,és így van.

Ilyenkor még úgy volt,hogy itt jó helyem lesz.De tévedtem.

Úgy látom nővérem nagyon utál.

Pedig nővérem hülye kutyáját is mindig én vittem le mindennap sétálni,mert emeletes házba lakunk.

És bunkó volt nagyon velem.Csúnyán beszél meg minden.

Hogy kurv* anyád meg ba*dmeg meg ezek.-.-

Mondom neki hogy akkor nem tudom hogy kiszokta mindig levinni a hülye korcsodat,meg ki takarít helyetted,meg hogy ki megy el a boltba neked venni valami kaját,mert te éhendöglesz.Erre a hűtő tele volt,mert 1nappal ezelőtt voltunk apámmal a boltba.

Mindig engem csicskáztat,és ő bunkózik itten nekem.

Szóval elhatároztam hogy nincs se anyám,se báttyám,se nővérem senkim!!!!!!!

Nem is lesz!!

Am akartam menni intézetbe is,de apám miatt nem megyek.

Meg a haverok is mondták hogy ne menjek már el intézetbe mert megbánom,és nem akarnak elveszíteni.

hallgattam rájuk.

Báttyám meg azért nincs,mert felse köszöntött az életébe egyszerse,csak üt-ver az is,amikor nem csináltam semmit.

Aj,segítsetek valahogy megszabadulni ebből a városból!!

Am mostg is elakarok menni valamerre innen el ebből a városból szó nélkül.De nincs hová.

Anyámnál nem akarok élni!Sőt nincs is anyám.Senkim sincsen,csak barátaim.Sőt ők sem sincsennek mert eltiltottak tőlük,meg a többieket meg nem engedik el,és nincsen számítógépük se,ahol birunk beszélgetni:(

Most reggel is mentek nővéremék starndolni,és én egyedül maradtam,és ma sírtam,mert jól esett.

De engem sose visznek ki semmere se.nem tudom miért.

Pedig ilyenkor,a család,akinek van családja,azok elmennek nyaralni mindannyian meg minden.de én itt rohadok.

itt vagyok fenn egésznap,mert nem tudok kimenni senkivel se.nincs barátom aki kijöhetne velem valamerre.

Mamám még tavaly,azt mondta hogy dejó engem látni ha mosolygok végre.nem szoktam mosolyogni,utálok!

Valamikor sokszor is megtörtént,hogy nem voltam még ma gépnél,és aszongya nővérem hogy egésznap csak gépeztem.Basszus,akkor honnan tudja,ha nem is volt itthon.-.-Csak azért gépezek egésznap,valamikor,mert nincs kivel elmennem valamerre.meg nincs mit csinálnom ebbe a nagy melegbe.

Munkát is akartam már,de még csak 14éves vagyok...

és erre nincs diákmunka.Szerintem.

De ha mindenki utál,és senkise foglalkozik velem,akkor miért nem visznek el intézetbe???

Nem igaz hogy nem lássák,hogy én sosem vagyok vidám,és megse kérdezik.

Áh én szerintem kiugrok egyszer a vonat elé,nincs más megoldás.Nincs családom,nincs senkim.akkor meg minek éljek?

így is mindenki utál,és rohadtul elegük van belölem.

most nincs igazam?

Szerintetek megkérdezzem anyámtól,hogy tud-e adni pénzt fürdőruhára? Mert aztmondta hogy többé nem ad pénzt ruhákra.Megérdemlem?

de ha már megszült,akkor mértnem foglalkozik velem??

Megbolondulok így barátok nélkül.Csak msnen tudok velük beszélni.

Én nekem nincs családom,és senkim sem.Apám az azért foglalkozik velem,de mindig ő ad pénzt amire szükségem van.Anyám csak hugomra,meg a rohadt cigikre költi el-.-

Mit tennétek helyemben?

:S

Megérdemlem ezt a szenvedést?? :'(


14/Lány


2010. júl. 14. 14:14
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
rgege = reggel
2010. júl. 14. 14:16
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

14 éves lány létedre csinálod azt gruppenbe??Ohh istenem!Azt mondják,rossz az,aki rosszra gondol,de itt már nem lehet másra gondolni,csak arra,hogy a te nevelésedet nagyon elrontották.Szentül hittem a végéig,hogy te legalább vagy 17-18 éves vagy,aztán azért csinálsz ilyeneket.Ha tényleg nem akartál volna cigányokkal barátkozni,akkor a barátnőd se tud belerángatni.Apád vagy anyád nem aggódott érted??Nem hívtak telefonon??Nem divat elmondani a szüleidnek,hogy hol vagy megtalálható?

Ne csodálkozz,hogy eltiltottak a "barátnődtől"!!!Ez a barátnő nem épp jó barátnő,ha csak azért letiltott,amit csináltál..:S

2010. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

huh..zavaros sztori..most ha jól értem..te dugtál cigányokkal?:O

amugy se a családod,se te nem vagytok normálisak...

menj a nagymamádhoz akkor ,kérj tőle segítséget...amúgymeg...hát ha az én lányom lennél,és idegenekkel,főleg romákkal elmennél,és ott aludnál náluk,úgy pofánvágnálak,hogy a takony menetet vágna a nyakadon..

2010. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de eddig olvastam: "Az a helyzet,hogy én szenvedésre születtem.Megpróbálom röviden leírni.Régebben öngyilkos akartam lenni.Most is az akarok"

Innentől már tudtam, hogy önsajnálat lesz az egész.

Írd le röviden, mert ez így messze túl hosszú, pláne, ha csak arról szól, milyen rossz az életed.

Aki ennyit tud írni arról, mennyire pocsék az élete, az miért nem fektet legalább ennyi energiát abba, hogy mindezen változtasson?

2010. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Cigányok vagytok??
2010. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Próbáltam végigszenvedni, de egyszerűen érthetetlen...bár azt kihámoztam, hogy rasszisták vagytok és 14 éves létedre idegen pasasokhoz mászkálsz a hasonló ribanc barátnőddel...
2010. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%

Az első részét elolvastam a szotrinak, de utána már nem. Hát ha ekkora hülye vagy, tényleg jobb, ha befejezed földi pályafutásodat.

A sorsodat magad kovácsolod. Ja, meg esetedben a barátnőd :)

2010. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
huuu. ez jó hosszúra sikeredett, a másik részt már el sem tudtam olvasni rendesen. de az első dolog nagyon érdekes. és 14 évesen egy idegen fiúval hazamentetek? ne haragudj, de megértem, hogy anyukád haragszik rád. hogy tehetsz ilyet? nem szoktad hallgatni a tv-t, rádiót hogy mik történnek a nagy világban? bármi bajotok is eshetett volna. a barátnőd tutira nem normális. és mégis miket csináltatok???? szerintem kicsit ülj le magadba és gondolkodj el azon, hogy milyen életed van, mit ronthattál el és hol. aztán kérj bocsánatot mindenkitől, akit megbántottál ezzel. és abba is gondolj bele, hogy mi lett volna, ha a pasik nem normálisak. nyugodtan gondolkodj el ezen. és ezzel a barátnőddel szüntesd meg a kapcsolatot azonnal. keress normális barátokat. elhiszem, hogy nehéz neked, mert apukád meg anyukád külön mentek, nehéz időszakodban vagy, nehéz korban, de az nem azt jelenti, hogy senkire sem kellene hallgatnod. igenis kérd ki a tanácsát a nővérednek meg a bátyádnak és a szüleidtől is, hiszen nem véletlenül a családod. és idősebbek, érettebbek. szóval gondolkodj el az életeden és így nem szabad folytatnod, ahogy most van. keress új barátokat az iskolában, vagy keress új sportot, járj el kutyát sétáltatni, stb. és ne barátkozz idegen pasikkal. és hogy te öngyilkos akarsz lenni... szomorú... menj pszichológushoz, ha másképp nem megy. biztosan nálatok is van családsegítő központ. menj be és keress egy dokit. az nem fizetős. ő majd segít, ha más esetleg nem.
2010. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy én segíteni jöttem erre az oldalra.Szóval én a helyedbe csak azért is megmutatnám a világnak,hogy képes vagyok valamire,és ne csak arra,hogy kihasználjanak.Nézdd,ha nem akartál volna cigányoknál aludni meg b_szni velük,akkor nem kellett volna elmenni hozzájuk,nem is kellett volna szólni,hanem elmenni haza,és kész!

VÁLTOZTASS!!Sürgősen,vagy az életed semmit sem fog érni,és nagyon megbánod-lehet,hogy nagy korodban majd az utcára fogsz jutni,ha nem tartanak el a szüleid.

Azt javaslom,hogy kérj segítséget egy hozzátartozódtól,akitől még nem tiltottak el.

Amúgy én is pofonnal jutalmaználak,nem csak leszidással,mert egyrészt 14 évesen az ember hogy tehet ilyet?Hogy leehet ilyen buta egy 14 éves??

HA AZT MONDOM VALAKINEK,HOGY ÉN VALAMIT NEM AKAROK MEGCSINÁLNI,AKKOR AZT HA TÖRIK,HA SZAKAD NEM CSINÁLOM MEG!!!!(még ezer felkiáltójel!)

2010. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

elolvastam...


szörnyű, amiket írsz!

nincs előtted követendő példa...

1.

Anita nem barátnő! Mostmár főleg nem! Ha Te nem akartál volna a cigányokkal lefeküdni, akkor nem feküdtél volna le. (arról ne is beszéljünk, hogy legkorábban most kéne elvesztened a szüzességed egy! pasival, akit szeretsz és ő is szeret.)

Nem egyszermentél ebbe bele, ez is nagyon nagy hiba, de Te tudod!

Elégnehéz korban vagy, ilyenkor mindenki rossz, senki nem ért meg, még igazából te sem értedmagad. Sajnos ezt át kell vészelni, de törekedj arra, hogy normális felnőtt életet élhess majd!

Ne keveredjbele kétes kapcsolatokba, keress egy barátot, szórakozz, tanulj, ha kell!

2010. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!