Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem főz csak heverészik egész...

Nem főz csak heverészik egész nap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám egész nap csak fekszik, nem dolgozik, apám nem él velünk. Nem csinál semmit csak nézi a sorozatokat és a barátnőivel trécsel.Hetrnte egyszer ha főz, ha még számonkérem, akkor más örülne annak a szendvicsek, stb. A válasz. Rohadtul unom hogy más család el tud menni nyaralni, van főtt étel az asztalon, tudnak venni jó ruhákat, mi meg a sz*r segélyből meg nem tudom miből élünk. Mit lehet tenni? 17/f
2019. aug. 24. 21:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
"Utolsó: alap hogy anyuci elhuz dolgozni, aztán majd lehet elvárni akarmit is a gyerektől. Amig anya nem teszi a dolgát addig a gyerektől se kell elvárni semmit." Áruld már el, igazából mit tudsz te erről a nőről hogy ilyen hangnemet használsz- már a sértett kérdezőcske hisztijén kívül, hogy anyu nem nyalja a seggét mikor ő óhajtja? Mit tudsz arról miért csinálja amit csinál? Talán csak beleunt hogy a családja-a kölykével egyetemben cselédnek nézi, és kihasználja majd húsz éve-és úgy döntött elég volt.Én ennél a kérdésnél nem látok mást, csak egy szaros kis arrogáns tizenhét évest, aki parancsolgatni akar annak aki eltartja az elba.szott pi.csáját.
2019. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
És te mit tudsz a kérdezőről hogy ilyen hangnemet megengedsz magadnak róla ?? Na itt fejeztem be a társalgást, ekkora gyökeret !!!
2019. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!