Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unoka bátyámnak szeretnék...

Unoka bátyámnak szeretnék segíteni, gyerektartás kérelem megírásában.1- gyerekük van de semmit nem füzet az anyuka a gyerek után. A gyerektartás nem tudom, hogy kel helyesen megírni? Valaki ha tud küldjön egy mintát köszönöm.

Figyelt kérdés
Az anyuka a családit is zsebre teszi de ezt már intézzük.Sehol nem találok mintát hogy kel gyerektartást írni?
2010. júl. 13. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
bíróságon a panasznapon segítenek
2010. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

Én saját kezüleg irtam a saját szavaimmal.leirod a történetet,hogy mi a helyzet.nem kell hivatalosan.és ha mindenigaz 2-3 példány kell belöle,én is egyet vittem és nem fogadták el.nem tudom már pontosan.

2010. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de nem javaslom, hogy Te segíts megírni. A hivatalos leveleket, illetve kérelmeket illik helyesen megírni, az pedig Neked nem megy. Tényleg nem bántani akarlak, de kérjetek inkább segítséget.
2010. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon pontokba szedve megtalálod, hogy minek kell szerepelnie feltétlenül a keresetlevélben:


[link]


Olvasd végig alaposan.

2010. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!