Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell inni minden hétvégén?

Miért kell inni minden hétvégén?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy bevett magyar szokás a heti szintű leredzegedes?

Persze bezzeg másnapra megbanjak amikor másnaposan, mi meg kipihenve kelünk fel. Miért kell egyeseknek büszkén vállalni hogy iszik?


2019. aug. 2. 20:24
1 2
 11/17 anonim válasza:
67%

Igazad van kérdező. Megnőtt az alkoholfogyasztás pár éve, ez is bizonyítja hogy aki ide írt az mind ellened van, tehát iszik rendszeresen..


Azért isznak mert rossz az életük, nem változtatnak rajta vagy nem is akarnak. Vagy épp nem mernek nemet mondani a társadalmi nyomásra. Pl gyerek szülés.

Stb..

2019. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
"Apu azért iszik, mert te sírsz."
2019. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kovpet ***** válasza:
92%

- Miért iszol?

- Mert felejteni akarok.

- Mit akarsz elfelejteni?

- Hogy szomorú vagyok.

- Miért vagy szomorú?

- Mert iszom.

2019. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én régen minden péntek-szombat ittam, most már csak kb. havonta 1x, mert annyi dologgal kell foglalkoznom, hogy nincs erőm többször.


Nem mondanám, hogy olyan boldog lett ettől az életem. Sőt, még kipihentebb se nagyon vagyok xD


22F

2019. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem szokás a "leredzegedes"
2019. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ramos ökle ***** válasza:

11-es válaszoló nagyon okosan megmondta, hogy aki nem ért egyet egy alapjában hibás állítással, az iszik. :D

Te ne igyál, 11-es, így is nagy a baj. :D

Amúgy, csak mellékesen, és sosem iszom alkoholt, még kérésre és baráti társaságban sem. De azért jól megmondtad. :D

2019. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Félig orosz vagyok, vannak rokonaim Oroszországban, szóval szoktam kint lenni. Szerintem az oroszokhoz képest, a magyarok sehol nincsenek az ivásban. Ezek nem csak hétvégén, hanem hétköznap is nyomatják. Persze én sem vagyok szent, én is benne vagyok a dolgokban. Szerintem jó buli, most vagyok fiatal, most élvezem az életet. Persze ezt nem csak piával lehet, de ha elmész pl egy grillpartyra, és megbontanak egy házit, akkor tudod hogy te onnan nem jutsz haza józanul..
2019. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!