Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan féltem a testvéremet?

Jogosan féltem a testvéremet?

Figyelt kérdés
Most szervezik az esküvőjüket (2 hét van addig), de ha csak szóba kerül a dolog, ingerült lesz, illetve a leánybúcsúra is készülünk, a menyasszonya barátnője átküldött néhány mókás kérdést, hogy kérdezzem meg tőle és leánybúcsún az lesz az egyik feladat, hogy ugyanazt válaszolja, mint a testvérem, persze úgy hogy nem tudja eredetileg amit ő válaszolt. Testvérem pl. nem emlékszik az első neki vett ajándékra és nem válaszolt arra sem, hogy mit szeret benne. Jogosan féltem őt?
2010. júl. 12. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy!! Ezt egyedül kell neki átvészelni,inkább örülnie kéne. Nyugi!! :)
2010. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs mitől féltened.Ez játék! :) Ettől lesz emlékezetes ez az időszak.Mindeki hecceli az ifjú párt,az esküvőn még inkább.Verik a poharakat,hogy Csókot,csókot! :) Meg szokott lenni cikis játék is,hogy zavarba hozzák a feleket.De ezek jó élmények. :)

Az érdekes viszont,hogy ő attól lesz ideges,ha csak megemlítik,hogy esküvője lesz.És miért nem tud arra a kérdésre válaszolni,hogy mit szeret a kedvesében? Akar egyáltalán a tesód nősülni?

2010. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen az előzönek igaza van,lehet nem akar nősülni,szerintem ezt kérdezd meg!! Sok siikert
2010. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én attól féltem, hogy válás lesz a vége. Tudjátok, számomra ez több mint gyanús. A hecceléstől nem féltem.
2010. júl. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!