Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa sokat iszik mostanában és...

Apa sokat iszik mostanában és ez nagyon rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen mikor kicsi voltam anyám ivott ezért a szüleim elváltak apa nagyon gondoskodó volt 2 évig ő en és a testvérem laktunk akkor is ivott de mértékkel pár sört ma ott tartunk hogy 2 üveg bor... Tényleg nagyon féltem! És ha iszik bunkó nevelő anyámmal is, tesómmal is. Nagyon szeretem és nem akarom hogy bármi baja legyen de ő mondta higy kb 1 éve nem volt olyan nap hogy ne inna , én kolis vagyok nem voltam itthon sokat max hetvegen de olyankor jem lattam hogy inna már nagyon rossz érzés mintha átélném a gyerekkorom megint, ez nagyon rossz! Segítsetek mit tegyek?!
2019. aug. 1. 19:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem sokat tehetsz.
2019. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Hú,szakembertől kellene segítséget kérni. Figyeld ki, mikor józan, beszélj vele őszintén. Mondd el neki, mennyire szereted, és szeretnéd, ha pszichológushoz fordulna, majd elvonóra menne. Amíg nincs betegségtudata, nem fogja megtenni, de ha nagy szeretettel beszélsz vele, akkor esélyesebb, hogy elgondolkozik.
2019. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
#2: +1
2019. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kasza Tibi költözz el :) bocsi nem hagyhattam ki

Komolyra forditva amig ő nem akar változtatni nem fog változni a helyzet én apám is ilyen volt mentem vele gyerekkoromba kocsmába hátha hamarabb hazajön de nem érdekelte, hogy ott vagyok.

2019. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!