Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon haragszik a...

Anyukám nagyon haragszik a bátyámra. Nem is fog megbocsátani neki?

Figyelt kérdés

A bátyám harmadszor szabadult a börtönből. Anyukám már nem bírja elviselni és teljesen bele van betegedve, hogy "bűnöző" lett. A bátyámnak számít anyukám és azt mondta nekem, hogy néha szeretne megváltozni de így nincs értelme. Félek, hogy negyedszer is bemegy. Anyukámnak hiába beszélek erről...ő nagyon haragszik rá. Szerintetek meg fog bocsátani neki? :S 28 éves

20/L


2010. júl. 11. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De meg fog, ha a bátyád keres munkát (reméljük, felveszik valahova,ne válogasson!) és normális életet él. Ha nem talál munkát,képezze magát, menjen szakmát tanulni.
2010. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A családunkból senki sem cigány.


A bátyám szerint anyukám nem fog neki megbocsátani, ezért nem is akar megváltozni mert akkor nem lenne értelme. Azt mondta, hogy most nem szeretne visszakerülni...de ha kikészül akkor vissza fog kerülni sajnos. Pedig nem rossz srác...csak ennyi baj van vele. Nem tanul a hibáiból, hamar elveszti a fejét és simán belemegy bármekkora hülyeségbe. Attól félek, hogy csinál valami nagyon nagy hülyeséget és egész életében ülni fog :S

Én néha tudok vele beszélgetni...vagyis szerintem bennem bízik a legjobban, nekem általában mindent elmond.

2010. júl. 11. 22:02
 13/18 anonim ***** válasza:
28 évesen már egész máson kéne gondolkodnia bátyádnak,és nem azon,h lehet bűnözésből megélni. Csak kifogást keres,h megint csinálhassa a hül.eségét! Jajj szegény fiú,megint bekerült a sittre,mert az anyja nem bocsátotta meg neki az előzőt! Hagyjuk már!
2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Családon kellene neki gondolkozni? Kijelentette nekem, hogy nem akar se feleséget se gyerekeket, szóval nem akar családot. Dolgozni meg nem nagyon szeret...akkor dolgozik ha nagyon muszáj.
2010. júl. 12. 09:21
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva, ha anyukád helyébe képzelném magam én sem biztos, hogy 100%-an meg tudnék neki bocsájtani, habár biztos, hogy szeretném teljes szívemből.


Azt kéne megértetned a bátyáddal, hogy attól, hogy mérges rá az anyukátok nem jelenti azt, hogy nem szereti, de hogy megbocsátson bizonyítania kell. Méghozzá tettekkel.


A bátyádnak pedig nem feltétlenül az anya miatt kéne megváltoznia hanem saját maga miatt is. Találni valami olyan kapaszkodót az életben amiért érdemes élni. Bár nem tudom milyen lehet, ha nem érdekli se a munka, család, feleség..:S És ezt nem rosszindulatból írtam.


L/18

2010. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom, igazából sztem anyukád jobban teszi ha nem tőrödik már a bátyáddal,mert a végén idegösszeomlást kap tőle, hallottam már ilyenről, de az sem kizárt hogy megbocsát neki:D
2010. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
amíg nem a családnak árt én megbocsátanék... persze fájna, haragudnék, de mégiscsak a gyerekem
2010. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hugii. válasza:
Háát..egy anyuka szerintem mindig is szereti a gyerekét ha az 3* is volt börtönbe.. Ha változik a testvéred , akkor lehet anyukád meglátja rajta hogy megtesz mindent csakhogy szeresse őt.
2010. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!