Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon haragszik a...

Anyukám nagyon haragszik a bátyámra. Nem is fog megbocsátani neki?

Figyelt kérdés

A bátyám harmadszor szabadult a börtönből. Anyukám már nem bírja elviselni és teljesen bele van betegedve, hogy "bűnöző" lett. A bátyámnak számít anyukám és azt mondta nekem, hogy néha szeretne megváltozni de így nincs értelme. Félek, hogy negyedszer is bemegy. Anyukámnak hiába beszélek erről...ő nagyon haragszik rá. Szerintetek meg fog bocsátani neki? :S 28 éves

20/L


2010. júl. 11. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát már ne is haragudjál de meg is érdemli, ha háromszor volt már bent akkor biztos nem ártatlan bárányka, és megértem édesanyádat hogy haragszik rá.
2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor van esély arra hogy megbéküljön anyukád, ha a bátyád most egy jódarabig nem kerül semmilyen zűrbe,börtönbe meg egyáltalán.A bátyádnak van egyedül lehetősége hogy változtasson a helyzeten.
2010. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

én megértem anyukádat! Bátyádnak változtatnia kell,de sürgősen! A végén még anyukád lesz a hibás,ha megint sittre kerül? Ez nem normális dolog!

Idővel biztos megbékél anyud,mert mégis a fia,meg az előző 2nél is visszafogadta. Bocs,de a bátyád egy kr.tén!

2010. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért haragszik rá, mert a gyereke, szereti és a legjobbat akarja neki. egy anyának az a legfontosabb, hogy a gyerekei körül minden rendben legyen. A bátyád fájdalmat okoz neki, felelőtlen, hogy ilyen helyzetekbe keveredik (ezek szerint rendszeresen), nem tanul a hibáiból? Beszélj vele és mond el neki, hogy ne tegye jobban tönkre édesanyátok idegrendszerét, ne okozzon több fájdalmat neki, mert ehhez nincs joga.
2010. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
A vajda mit mond?
2010. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
20.56 ez durva volt...
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Csak egy kerdes.
2010. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
De elég lényegretörő...befolyásolna téged a válaszadásban a kérdező etnikai hovatartozása? :)
2010. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
A vajda sokesetben eleg rahatoan tud ervelni.Sok problemat megold.
2010. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
20.56. Talán nem ártana tudomásul venned,hogy a magyarok között is vannak bűnözők! És is ismerek olyan fiatalembert,aki rendes,nem cigány szülők gyermeke,és alig jön ki a börtönből,pár hónap múlva megy vissza.
2010. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!