Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ki mellett...

Mit kéne tennem? Ki mellett álljak ki?

Figyelt kérdés

Párom (még nem a férjem) és a gyerekem állandóan veszekednétek, többnyire a párom szólongat be, de a gyerekem is néha....Mivel a gyerekem az apjával él mert elváltunk, és a lányom az apjával lakik kéthetente hétvégén nálunk alszik, de a jelenlegi párom motormániás és a gyerekem szemére veti, hogy Ő ünneprontó azért, mert nem mehet motorral sehova.A párom azt mondja, hogy neki abban semmi hasznos ha ott van a gyerekem, mert nem tud menni motorozni velem. A lányom egy nagyszájú ku.r.v.a., az élettársam szerint.

Mit tennél?


2010. júl. 11. 18:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ki szavaz le mindenkit, de szerintem elég egyhangúak a válaszok, ahhoz hogy eldöntsd, hogy melyik a helyes választás, bár hozzáteszem elég szomorú, hogy ezen gondolkozol!
2010. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tudom felfogni hogy mégis hogy gondolja ezt egy szülő?
2010. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz nagyon,mert házasság után,LEHET,hogy még neked is fog mondogatni ilyen szavakat...És most bocsi,hogy így mondom,de szerintem ha igazán,de úgy tiszta szívből szeretne téged,akkor SOHA nem beszélne igy a lányodról/lányoddal.
2010. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekedet lekurv@zza, aki a véred, egy rész belőled, akkor szerinted veled/rólad hogy fog beszélni mondjuk 10 év múlva??
2010. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem kell a gyereked, az neked se kelljen. Egyetlen férfi sem várhatja el, hogy ne a gyereked mellé állj. További konfliktusok várhatók a kislányod miatt. Egyszer-s mindenkorre tisztáznám vele, hogy gondolja, milyen alapon minősíti a lányodat ezzel a csúnya, közönséges szóval.
2010. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hiába éltek az ő lakásában, ha a gyerekedet nem fogadja el, nem látja szívesen, sőt ellenzi a jelenlétét (kéthetente!), akkor téged nem fogadott be se a lakásba, se az életébe. Úgy reagál, mintha egy piszkos háziállatot hoztál volna a nyakára. Ő még örülhet is, hogy nem nálad maradt az a szegény lány.


Elvált szülők gyereke vagyok, mikor édesanyám új élettársat talált, még össze sem házasodtak, amikor a férfi új végrendeletet készített és belevett engem és az öcsémet. Tudom, más életek, más helyzetek, csak azt akarom jelezni, hogy a te párod viselkedése az ellenkező véglet. Mások fölnevelik a szerelmük gyerekét, ő meg azért nyavalyog, mert kéthetente egyszer megfosztják az egyik szórakozásától.


Erősen megfontolandó az is, hogy lehet-e így közösen gyereketek, és hogy az milyen hatással lenne a lányoddal való kapcsolatodra ilyen előzmények után. Ha meg nem tervezel több gyereket, annál inkább meg kéne becsülni azt az egyet, aki van.

2010. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De szeretnénk még gyereket, de a párom azt mondta , hogy a gyerek nem is olyan jó dolog mert a gyerekre költeni kell, és idő kell hozzá..
2010. júl. 11. 19:30
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

De szeretnénk még gyereket, de a párom azt mondta , hogy a gyerek nem is olyan jó dolog mert a gyerekre költeni kell, és idő kell hozzá..



Ki is szeretne gyereket?Mert a párod biztos nem.Ellentmondásokat írsz..

2010. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Te is olyan barom vagy mint a párod, ne haragudj de nektek nem való egy gyerek sem! Sajnálom a lányod, nem véletlen nem veled lakik! Ne szülj gyereket, mert nem érdemled meg!
2010. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen önző pasasnak gyereket szülni??? Eszedbe se jusson! Képes lenne a sajátját is utálni :S szabadulj! Gyorsan!
2010. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!