Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a sörélesztő szedése...

Ha a sörélesztő szedése mellett estleg elszpaoroda a szervezetemben a Candida - mert olvastam, hogy ilyen előfordulhat - mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Szedem 1 hete, de nem vettem észre, hogy problémám lenne egyenlőre. De mi van ha mégis lesz? Hogyan kell egyensúlyban tartani? Mit egyek? Vagy mit szedjek mellé? Vagy több folyadék? Vagy mi legyen?
2009. szept. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

hát tudod...ez nehéz. legegyszerűbb ha nemszeded azt a sörélesztőt.

amúgy ha lecsökkented a cukor, szénhidrát beviteledet, amíg eszed ezt a sörélesztőt, akkor csökkented a kockázatát h kialakuljon a candida

2009. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ahoz hogy candida fertőzésed legyen nagyon rossz állapotban kell lennie az immunrendszerednek.
2009. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Második válaszolótól kérdezném, hogy akkor mit szedjek mellette? Mert most nem érzem magam egészségileg lepukkanva, de ettől függetlenül, még gyenge lehet az immunrendszerem nem? Mivel erősithetem? Mi a legjobb? Multivitamin?

2009. szept. 28. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem kell erősíteni , általában jól működik az.

A sörélesztőtől nem lesz semmi bajod.


Amivel a legjobban lehet támogatni az immunrendszert az a kiegyensúlyozott étkezés. ne szedjél semmi multivitamint. Teljesen felesleges inkább sok zöldség gyümölcs azok többet érnek.

2009. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!