Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mindenkinek elsőre tetszett a...

Mindenkinek elsőre tetszett a jelenlegi férje/felesége?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek először egyáltalán nem tetszett a mostani férje és hosszú évek alatt valahogy mégis megváltozott a véleménye. :) Kíváncsi vagyok, hogy mások is voltak-e így?
2010. júl. 10. 18:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én gyerekem apját egy diszkóban ismertem meg..és azért néztem, hogy úristen de ronda az a pasi:D Azóta már nem látom olyan rondának:D Viszont az is igaz, hogy a szépség múlandó, de az, hogy mennyire jösztök ki jól és, hogy jó fej-e az illető azt egy életen át akár érezheted...
2010. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem.Egyáltalán nem tetszett sőt nagyon nem volt szimpi sem.Nekem mindig első osztályú pasijaim voltak kinézetre és a párom akkori szememmel 1 totál átlagos fickó volt aki után biztos nem fordulok meg.Aztán nem bírtam elviselni h nem szól hozzám és odamentem beszélgetni hozzá.Azt hittem h utál.Később kiderült h nagyon is tetszettem neki.Minél többet beszélgettünk 1re több jó tulajdonságot fedeztem fel a kinézetén míg 1x csak azt vettem észre h szerelmes vagyok...És a mai napig is képes vagyok újra és újra bele szerelmesedni:)
2010. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
:DHA időbe"kinyírom"lassan szabadulnék!!:D:D
2010. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!