Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mindenkinek elsőre tetszett a...

Mindenkinek elsőre tetszett a jelenlegi férje/felesége?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek először egyáltalán nem tetszett a mostani férje és hosszú évek alatt valahogy mégis megváltozott a véleménye. :) Kíváncsi vagyok, hogy mások is voltak-e így?
2010. júl. 10. 18:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
22:24 vagyok. Bocs félreérthető, nem volt családja. Csak én hittem.
2010. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett a férjem. Ő amúgy is olyan álompasi kategória. Udvarias, jóképű és nagyon művelt. Viszont sokáig kerülgettük egymást (kb. 1,5 hónapig), mivel egyikőnk se hitte el, hogy lenne esélye a másiknál. Aztán végül csak összejött a dolog és már 6 éve nagyon boldogok vagyunk.
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

én amikor először megláttam, beleszerettem

mindent elárult a kisugárzása

ő meg az első randi után "kidobott"

mert félreértett minden kisugárzásomat (azt hitte egy lotyó vagyok, csupán, mert oda voltam érte elsőre)

2010. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
ami már az általános iskolában is ismertük egymást, azttán kb 17. 18 évbarátság és azóta 19 éve a feleségem.
2010. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
bocsi hog néha mellé ütöm a betüket még van mit gyakorolni.
2010. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem a jelenlegi páromat -5 éve- annyira ellenszenves volt, hogy már tetszett. Még most is furcsállom, hogy is volt ez?
2010. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom már elsőre tetszett, mert csúcs szuperul néz ki. Viszont volt előtte olyan srác, aki nem volt egy Adonisz, nem is tetszett, aztán ahogy beleszerettem megtetszett, és amikor kiszerettem belőle újra észrevettem milyen szarul néz ki.
2010. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszett, elsöre beleszerettem! De kicsit tartottam töle mert azt hittem, hogy diszkós és ki nem állhatom a diszkósok stílusát. Én meg pont bakancsos voltam akkor, tehát érdekes volt. De már aznap összejöttünk, másnap összeköltöztünk, azóta együtt élünk és nagyon szerelmesek vagyunk, elsö babánkat várjuk szeptemberre:) és még mindig gyönyörünek tartom akárhányszor ránézek!!:)

22/L

2010. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogy is!Kifejezetten unszinpatikus volt.Ennek 16 éve, és még együtt vagyunk!
2010. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon tetszett, bepárásodott a szemem és azt hittem egy isten jön felém.
2010. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!