Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem szereti a gyerekét? /bármilyen oknál fogva/

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Biztos lehet benne hogy van, csak h*lye lesz erről beszélni mert tabu. Nem tudom miért olyan nehéz elhinni hogy létezik ilyen ember...
2010. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen létezhet, extrémebb esetekben. Nő esetében pl. ha erőszak szülöttje. Férfi esetében, ha szüléskor belehal az anya. Vagy gondolj a meggyilkolt fideszes képviselőasszonyra, akit a fia ölt meg, kegyetlenül. Vagy a Hitler jó anyukájára.... Gondolom őrá se lenne büszke az apja...
2010. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony.
2010. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Hitler??Érdekes.Ha az én fiam lenne,bizony jól leb@sznám,hogy csak ennyi zsidót nyírt ki,és nem a háromszorosát...hogy már a cigányokról ne is beszéljek!!!!
2010. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, nem kell ehhez különleges körülmény egyszerüen a szülök rájönnek hogy a gyereknevelés nehéz és sok önfeláldozást kíván, ilyenkor vagy megutálják a gyereket vagy magasról tesznek rá.
2010. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
nem is kell nagyon kutatgatnod. Elég ha arra gondolsz, hány anyának nem nevezhetö nöstény öli meg a gyermekét szülés után. Lehúzza a wc-n, kukába dobja, hagy ne soroljam. Szerintem ez éppen nem a szeretet jele...
2010. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az apam nem szeret engem, soha nem kaptam semmiben tamogatast es soha nem ereztem, hogy szeret.
2010. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen, anyu mindig csak fiút akart, többször meg is mondta,hogy ez így nem jó neki, pedig velem nem volt gond soha, a testvérem meg még meg is bukott többször is.


Szóval a nők vagy fiút akarnak vagy lányt vagy jobb esetben mindegy nekik. Ha nem az lesz a gyerek neme, amit akarnak, akkor nem tudnak neki örülni. Ha nem hasonlít rájuk vagy pl. az anyósra hasonlít, akkor nem tudják szeretni, és még sorolhatnám.


Én viszont mindig lányt akartam, és örülök neki és szeretem. Egy fiút viszont nem tudnék szeretni, talán pont anyu beszólásai miatt.

2010. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
69%
Kedves utolso te egy nagyon barom allat lehetsz tudod ilyen embert en ne mtudnak elkepzelni feleseggkent. CSak azert ne mszerretni a gyereked mert esetleg mas nemu mint ahogy te azt szeretned. Szerintem egy marek szanalom vagy es nem vagy valo szulonek
2010. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Ilyenhez hozzá sem mennék, aki lebarmoz!

Nem figyeltél arra, amit mondtam.

Gyerekkoromtól azt kellett hallgatnom, hogy a fiúk jobbak, mint a lányok, a saját anyámtól, így sajnos nem tudnék pártatlanul nevelni egy fiút! Ezért mondtam, hogy örülök, hogy lányom van, és az isten mentse meg az ilyenektől mint te! Bár ez kiderülne időben!

És az előző hozzászólások?

Más is írta, hogy sokan nem szeretik a saját gyereküket. Az nem barom?

2010. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!