Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetek, hogyan segítsek...

Mit tehetek, hogyan segítsek anyukámnk? Apu lelkiterorban tartja.

Figyelt kérdés
Anyukám Krómbeteg volt 12 évig nagy fájdalmai voltak és betegsége végett folyamatos intenzív gyomorfájdalomai voltak munkaképtelen volt.Most pedig pánikbeteg és depresziós.Apu tartja el ,de nagyon sokat kiabál vele uralkodik rajta a házból nem szereti,ha kijön mert akkor csak elveri a pénzt.(Anykám rokkant nyugdíjas) nagyon keveset kap egyedül képtelen lenne megélni belőle.Mindig be van zárkózva apuval ha ki megy valahova ordibál vele minden apróságért.Ha anyu mondja menjünk a fagyizóba apu mondja zárva van,ha a meki akar menni azt mondja zárva van ha fizetést kap akkor meg titkolja .Anyukám egész életében beteges volt. Felmerült,hogy magamhoz veszem,de nekünk nincs külön szobánk ,nem tudom hova rakni .Aput csak a pénz érdekli hiába győzködöm ne kiabáljon mindig vele ne zárja be mindig ,de nem változik. Anyukámnak hogyan segítsek ?
2015. ápr. 28. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez Magyarországon teljesen normális állapot.
2015. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én valaki/valakik segítségével nagyon befenyíteném a helyedben apámat ha ilyen lenne, ha anyud fontosabb sajna nincs más megoldás, ha szép szavakkal nem lehet hatni az emberre...

Vagy zsarold meg faterod, hogy téged nem lát többet, ha nem hagyja abba.

2015. ápr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

"Anyukám Krómbeteg"


Nem króm, hanem Crohn.

2015. ápr. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell sajnálni anyádat, ha nagyon akarna, lelépne... nem teszi, hát, akkor ez van.

Biztos szereti apádat, vagy szereti, ha megmondják neki mit-miért tegyen - éss ő ezt NEM lelki terrornak fogja fel.


Én mostohaanyám is lelki terrorban tartja apát, aki sokszor jön, mondja, szomorú... én meg elintézem egy vállrándítással, hogy ő választotta (az más kérdés, hogy gyűlölöm, amiért nekem is el kellett viselnem 6 évig azt a rbancot). Csak ő nyavalyog, holott léphetne, én meg tönkrementem mindenhogy.

2015. ápr. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem csak úgy tudsz segíteni, ha több pénzed lesz, és magadhoz tudod venni anyukádat. de igazából neked a saját életedet kellene elsősorban építeni.

mindazonáltal megértem, hogy aggódsz.

amíg megoldást találsz, addig is tudsz szerintem néha kimenni anyukáddal, hogy addig is hagy legyen szabad.

2015. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg tanács tőlük: nane.hu
2015. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!