Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Otthon lakhat ebből ítélve?

Otthon lakhat ebből ítélve?

Figyelt kérdés
Szóval van egy hirdetés, amit egy nő hirdet és hozzá a telefonszám, mint a hirdető telefonszáma, de ha az ember utána keres, akkor elvileg az apja nevén van az a telefonszám meg a cím is, amit írnak a telefonkönyvben. Ha valaki érdeklődik, nyilván a hirdető nőt keresi, akkor ebből ítélve otthon lakhat? Csak azért furcsállom, mert ez a nő már harminc akárhány éves. Vagy ha ő a tulaj, akkor miért nem az ő száma van megadva?

2014. okt. 3. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy akkora a ház, hogy több generáció is elfér benne.
2014. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az anyám nevén van a telefonszámom elvileg. Mediamarktban utolsó nap volt az akcióban és megkértem, hogy menjen el érte, mert én sehogy se tudtam volna odaérni zárás előtt. Szóval lehet ilyenért is. Meg asszem van valami olyan, hogy évente csak 2 számot vehetsz ugyanattól a szolgáltatótól, még ez is lehet.
2014. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#10: "8-as, nem tudom, hová való a kérdező, de pl. Zalában így hívják a másutt "kert, hobbitelek, hétvégi telek" néven emlegetett dolgot."


Úristen, köszönöm. Még soha az életben nem hallottam ezt a tájnyelvi kifejezést ebben az értelemben. Azt hittem, csak trollkodik a kérdező...

2014. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
:D én sem hallottam soha. Azt hittem tényleg hegyet akar venni :DDDD
2014. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mégis mi a tökömért kell lenyomozni valakinek a magánéletét csak mert venni akarsz valamit? múltkor vettem egy táskát vaterán, de fogalmam sincs, hogy az eladó hol lakik és egyedülálló-e, lehet, hogy én csinálom rosszul? :D
2014. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tök 8, hogy hol és kivel lakik?


Neked ahhoz semmi közöd az egész világon nincs!

2014. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!