Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretném megtalálni a féltesó...

Szeretném megtalálni a féltesómat a neten, de nemtudom hogy hogy hívják meg hogy mikor született, csak hallottam hogy van. Van rá lehetőségem a neten? És ha van akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon köszönöm a válaszaitokat!!!!!!!!!
2009. dec. 31. 13:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha apud felőli rokon akkor lehet hogy az a vezetékneve ami apudnak. + ha van egy tipped a keresztnevére akkor mondjuk myvipen vagy iwiwen rákeresel és hátha...
2009. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Ha a szüleid nagyon ellenzik, és a próbálkozásaid ellenére sem akarják hagyni, akkor megpróbálhatod a következőt.

Elmész a levéltárba, megnézed, hogy a lehetséges időpontokban hány Judit született. Ha szerencséd van, nem túl sok. Ha kevés, akkor esetleg megpróbálhatod, hogy az anya nevét megemlíted apukádnak. Ha felkapja a fejét, stb. akkor ő lesz az.

De azt nem tudod, hogy elismerte apukád a gyereket? Mert ha igen, akkor az ott lesz a levéltárban is. Ha nem,akkor maradt a másik módszer.

2009. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, és majd idővel, ha több adatod elárul a szülő, megkeresed.

A tűt a szalmakazalban meg lehet találni, de érdemes erre sok időt vesztegetni?

Mond el ezt rendszeresen, hogy Te szeretnéd őt megismerni, és biztos sikerülni fog, ne add fel!

2009. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rákerestem az iwiw-en,csak 5-öt adott ki azzal a névvel amit Én gondolok,abból 2 elég közel van ahhoz a városhoz amit Én ismerek.De az a baj,hogy mivel nem tudom a pontos szül. dátumot,így nem tudom hogy bármelyikőjük a tesóm-e.És ráadásul fogalmam sincs hogy most hogy nézhet ki,mivel még sosem láttam.Próbálok majd Apummal beszélni,de megpróbálom Anyumat is,mert a többi infót is Ő mondta,hátha elárul többet.
2009. dec. 31. 13:25
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a kíváncsiságod, hasonló szituációban vagyok én is. Pontosabban, én ismertem a féltesóm, de csak kicsi koromban láttam ünnepekkor, aztán 5 éves korom körül megszakadt a kapcsolat. Akkoriban azt se tudtam, hogy ő rokon..:) Szóval később, amikor kiderült, én is nagyon fel akartam kutatni, de nálunk is tabu téma volt a családban. Én megtaláltam, mert a nevet tudtam, és fel tudtam kutatni itthon a címet... De SZERENCSÉRE nem kerestem fel, csak terveztem. Tudom, hogy kíváncsi vagy, én is az voltam, de nem tudhatod, mibe nyúlsz bele. És tulajdonképpen, ha belegondolsz... Mi lenne, ha találkoznátok? Mit mondanátok egymásnak? Mit kezdenétek egymással? Pláne, ha a család nyilván okkal nem akarja tartani Vele a kapcsolatot, és az Ő családja sem érdeklődik irántatok. Vagy ha csak képről látnád Őt? Nem jelent semmit. Kíváncsi vagy, tudom... De nincs sok értelme bármit is tenni, szerintem. Bár nem tudom hány éves vagy, és Ő mennyi idős, de szerintem nem tudnátok sok mindent kezdeni egymással, megvan a magatok élete. Hülyén hangzik, meg szemétségnek, biztos le is szólnak, de ha egyszer az égvilágon semmi közötök egymáshoz, akkor ez a kis biológiai félkapocs nem sokat ér...:/ Gondolom apukád útján féltesó, vagy tévedek? Lényegtelen... A lényeg az, hogy a szülődet hoznád szar helyzetbe, ha kiderülne hogy kutakodsz utána, és még el is éred. Nyilván a féltesódnak sem jó érzés, hogy nem érdeklődik utána az egyik szülő, és nyilván a szülőt is bántja ez a dolog, függetlenül attól, miért alakult így, hiszen ez nem egy normális állapot. Nem véletlenül tabu téma, jobb nem belekavarni az ilyesmibe, nem tudhatod, mibe nyúlsz bele.
2009. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyomon vagy? Jutottál eredményre?
2010. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jutottam semmire.Senki nem akar róla beszélni...

Úgyhogy egy időre feladtam,de remélem hogy egyszer megosztják ezt velem a szüleim...(Édesapám)

2010. máj. 12. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!