Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretném megtalálni a féltesó...

Szeretném megtalálni a féltesómat a neten, de nemtudom hogy hogy hívják meg hogy mikor született, csak hallottam hogy van. Van rá lehetőségem a neten? És ha van akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nem. Kérdezz rá a közös apudnál/anyudnál, hogy adjon több infot, mert ez így esélytelen.
2009. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor nincs rá esélyem sehogy,mert Ők meg nem akarnak beszélni róla.Azért köszönöm!!!
2009. dec. 31. 12:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A féltesód másik szülőjének tudod a nevét?

Gondolom apukád részéről féltesó, nem?

Mert ha ő nem vállalta a picit (értsd a gyerek papírjaiban nincs benne az ő neve), akkor gyakorlatilag semmi esély megtalálni. De mért szeretnéd? Ezzel csak felbolygatod a családot.

2009. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van,nem is akarok tőle semmi komolyat,

az sem bánom ha Ő nem ismer meg engem,csak Én lássam Őt.

Azt hiszem hogy lány és Juditnak hívják,meg a városra emlékszem.De nem 100% hogy még mindig ott lakik.Ő családjából nem ismerek senkit.És igen,Apum felől féltesó.

2009. dec. 31. 12:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A találkozáshoz a tér és idő kordinátáknak kell stímmelni, de ha azt sem tudod , hogy kivel akarsz találkozni, akkor ez egy eléggé határozatlan feladat.
2009. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jogod van tudni, hogy ki is a féltesód és a szüleid nem tudom, hogy miért titkolódznak. Sajnos ennyi infóból sosem fogod megtalálni. A szüleidet kellene mggyőznöd, hogy ez neked fontos.
2009. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm szépen a segítséget!!
2009. dec. 31. 12:56
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a születés évét és a várost, ahol született tudod, akkor a levéltárban esetleg utána kereshetsz. De ha nagy város, akkor esélytelen. Gondolj bele, hogy mondjuk 1990-ben hány Judit született Pesten. Ha kisváros, akkor szerencséd van.
2009. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én ugyanilyen helyzetben voltam, csak nekem még bonyolultabb volt a dolgom, ugyanis apum külföldi állampolgár, és nekem külföldön volt egy féltestvérem. Elvileg nem is tudtam róla, de szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot. Három éve leültem apummal beszélni, hogy szeretném megismerni, először tagadott mindent, aztán végül megadta mind a nevét, mind az utolsó ismert címét. Végül sikerült kideríteni a lakcímét, és egy levélben sikerült felvenni vele a kapcsolatot. Azóta ha nem is úgy, mint a rendes, itthoni testvéreimmel, de tartjuk a kapcsolatot, melyben eddig nem csalódtam. Szóval csak hajrá, beszélj apuddal, és keresd meg a testvéred!
2009. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amiről tudok város,az sokkal de sokkal kisebb mint Pest,de a szül. évét is csak nagyjából tippelni tudom.Mivel tudom hogy nővérem,és apum korából ítélve nem lehet sokkal idősebb nálam,de mivel pontos dátumokat és nevet nem tudok,ezért ezek szerint akkor nem sok esélyem maradt.
2009. dec. 31. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!