Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Tóth családnév, milyen...

A Tóth családnév, milyen származású?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek Slovenszky nevű cigányt.
2013. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
komolytalan ez a gyk. nincs heuréka élményem, ezt mindig is tudtam. a legnagyobb b*romság is megkapja a saját mínusz jelét, meg a 100%-ig hasznos, mindenre kitérő válasz is. erre a kérdésre adott válaszok is jól mutatják, hogy mennyire nem, ill. mennyire együtt gondolkodik a tömeg. semmi baj nincs ezzel, csak piszkosul félrevezető és haszontalan. a beszúrt linken ott a válasz, azt is sikerült valamelyik okoskának jól lehúznia.
2013. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a cigányokat!
2013. aug. 19. 14:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Cigányokkal vannak elfoglalva ezek a gerinctelen emberek, inkább magatokkal foglalkozzatok ha folyton arra panaszkodtok, hogy kevés a pénz. Mindenki más életével foglalkozik, nem hajlandó elfogadni a másik véleményét, mert muszáj, hogy azonos véleménye legyen veled, ha nem csak azért se hagyod békén amíg nem gondolja úgy ahogy te. Ebbe a csicska világba mindenki a másik gondjával bajával foglalkozik, és ha már itt vagy (gyakorikerdesek.hu) akkor ne azt kérdezd meg a kérdezőtől, hogy -kivel? tényleg? mikor? csicska vagy? de agyatlan vagy, te cigány stb.- Hanem gondolkodj el azon, hogy ő most ki akarja deríteni a családnevét és ebben segítséget kér tőled, akkor ha tudsz rá válaszolni akkor válaszolj és ne azt mond, hogy a barátnőm neve Tóth és cigány, de ha ezt akarod azért is mondani akkor hagyd ki azt a részt, hogy cigány, mert ő is ember. Lecigányozod a másikat és elvárod a cigánytól, hogy ne lopjon tőled, hát ha tudnád, hogy milyen rosszul eshet neki, hogy kiközösítik őt és csak úgy ismerik, hogy cigány nem úgy, hogy Juli, hát csak rosszat fog csinálni neked, mert tőled vesz példát, és ha az egyik elkezdi csinálja utána a másik. Vegyétek már észre magatokat ne törődjetek hanem segítsetek másoknak és ez a kettő nem ugyan az. Egyiken megmondod, hogy ne vedd meg az a cipőt ezt vedd meg ez nekem jobban tetszik, de kit érdekel a te véleményed? Szerintem senkit, azt vegye meg ami neki tetszik, mert saját magunknak kell tetszeni, nem pedig másoknak.
2013. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14# köszönöm, vannak még normálisak a neten...
2013. aug. 20. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!