Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A héten meghalt a nagymamám....

A héten meghalt a nagymamám. Ennek ellenére elmenjek szerenádozni? (gyászolok)

Figyelt kérdés

Gondolom kiderült,hogy végzős is vagyok egyben.

Jövő csütörtökön temetik a mamámat,aki nagyon közel állt hozzám,félig-meddig ő nevelt fel,hiányzik nagyon.


Az utána következő héten lenne a szerenád ugye,amiről tudja mindenki,miről szól.


Én ebben most nem szeretnék részt venni. Ez baj? Ofőm azt,mondta,döntsem el én,mert ugye valakinek a gyászát mindenkinek illik tiszteleben tartani.


Szerintetek?


Csak értelmes válaszokat kérek,köszönöm!



2013. ápr. 20. 12:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
Fogadd részvétemet! :( Szerintem menj el nyugodtan, egyszer van ilyen az életedben és legalább egy kicsit elfelejted a gyászt. Szerintem azzal már senkinek sem teszel jót, ha nem kapcsolódsz ki egy kicsit és otthon szomorkodsz az érettségi előtt. Ha pedig nem éreznéd jól magad, kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek haza.
2013. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én már veszítettem el közeli hozzátartozómat és tudom milyen a hangulat a szerenádon. Én biztos nem tudtam volna elmenni ilyen kevés idő után, nem tudtam volna együtt vidámkodni a többiekkel, az is lehet, hogy csak úgy spontán elbőgtem volna magam, amivel ráadásul a többiek hangulatát is elrontom. Én ilyenkor inkább nem mentem társaságba, az az egy-két hét kellett, hogy egyedül legyek egy kicsit, vagy csak a legszűkebb családom társaságába. Kicsit felszabadulni csak később tudtam.

Úgyhogy én biztos nem mennék ilyen helyzetben, de mindenki máshogy dolgozza fel. Ha úgy érzed, most inkább lennél otthon, akkor ne menj, ha meg úgy érzed, jót tenne egy kis kikapcsolódás, menj.

2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha nem egy időpontban vannak akkor mindkettőre menj el.
2013. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elmentél végül kérdező? Hogy vagy egyébként?
2013. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen,elmentem,de elég rosszul vagyok...elszúrtam az érettségit,nem fognak felvenni!


:(

2013. máj. 10. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!