Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek, ha anyám mindenbe...

Mit tegyek, ha anyám mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, szüleimmel és a testvéremmel élek. Sajnos egy ideig még biztosan nem tudok elköltözni, mert főiskolára járok és mellette nem dolgozok(kerestem munkát,de nem találtam)

Na szóval az a problémám, hogy hiába vagyok felnőtt, anyám mégis mindenbe beleszól. Nem járok bulizni, de ha egyszer-kétszer egy félévben elmegyek, akkor is anyám mindig megkérdezi, hogy mikor jövök mert akkor addigra felkel, hogy tudja hazaértem-e. Vagy ha bárhova elmegyek, pl. a városba akkor is mindig megkérdezi, hogy mikor jövök haza, húgomat nem ellenőrzi ennyire, pedig 16 éves.

Ráadásul annyira tisztaságmániás, hogy minden nap takarítani kell. És ha egy valamit nem csinálok meg, mert mondjuk elfelejtem(ami ritkán fordul elő) akkor egésznap sőt még másnap is azt hallgatom, hogy milyen felelőtlen vagyok, meg soha sem leszek így önálló stb.

Elegem van, úgy viselkedik velem,mintha 5 éves lennék. Arról nem is beszélve, hogy állandóan kopogás nélkül jön be a szobámba, még akkor is mikor itt van a párom, ezért nálunk nem is szoktunk lefeküdni. Mert félek, hogy ránk nyitna.. (kulcs sajnos nincs a szobámhoz)

Most meg elterveztem, hogy megszeretném műttetni az orrom, mert már évek óta vágyok a műtétre. Nagy és csúnya az orrom, egyszerűen utálom. Nincs önbizalmam emiatt, utálok kimenni az utcára, mert félek,hogy mindenki csak az orromat nézi. Mindenféleképpen megakarom műttetni.Ezt elmondtam anyámnak, aki azt mondta, hogy szó sem lehet róla. Ő nem engedi meg. Igazából nem mondott egy okot sem, amiért nem engedi...

De 20 éves vagyok, neki egy ft-al nem kéne támogatnia, el sem fogadnám. Szerencsére van megtakarított pénzem(évek óta gyűjtök a műtétre), meg apukám is támogatna, szóval lenne pénzem a műtétre, de anyám nem engedi és sajnos náluk lakom...

Mit tegyek? Valaki adjon tanácsot, mert megőrülök:((


2012. szept. 7. 15:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
61 éves fiús apaként az 5-ös válasszal teljesen egyetértek. Igaz, egyébként lánypárti vagyok, de bármilyen (érted?bármilyen) eszközzel le kell szerelni "édesanyádat" (vajon tényleg annak gondolja magát????)!Szégyellje össze-vissza magát!!!
2012. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!