Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lorelej nevet, így leírva,...

Lorelej nevet, így leírva, engedélyezik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Loreley-t nem lehet úgy tudom, csak kiejtés szerint leírva. Szeretném ha így hívnák a kislányomat.
2012. aug. 23. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Én meg bármit engedélyeznék. Nekem nem okoz álmatlan éjszakákat, hogy ki minek nevezi el a gyerekét.
2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jóég!!! Remélem nem! Nálam ez a név a Dzsenniferrel és Kevinnel egyenértékű!
2012. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem néztél egy kicsit sok Gilmore G.-t?


Loreláj. Biztos szeretni fogja.

2012. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek,akit így neveznek,hogy RomániaXD Vagy SkolasztikaXD Amúgy szerintem a kislányod nem fog kilógni a sorból ezzel a névvel,mert manapság egyre furábbak az emberek.
2012. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a Loreley név, de nem adnám a gyermekemnek, viszont egy online fantasy szerepjátékban így hívták az egyik karakteremet,

csak én Heinrich Heine Loreley című verse kapcsán neveztem el így, ami lényegében az itt leírt történet versbe foglalva.

2012. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én írtam a Poe-s választ, de összekevertem, valóban Heinrich Heine művéből volt ismerős:)

Poe-hoz Lenore kapcsolódik. (Remélem erre nem írnak az okosok öblítős példát...)

2012. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!