Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem támogat anyukám?

Miért nem támogat anyukám?

Figyelt kérdés

Most diétába kezdtem egy pár napja és az előbb amikor megtudta anya, hogy megettem a szivecske pudingját /sajnos bűnöztem egy picit.. Amit eléggé megbántam/ amit holnap elakart vinni dolgozni / nem mondta, hogy hagyjuk meg neki / egyből hozzámvágta, hogy hízzál még tovább, az kell neked! Egyből bejöttem a szobámba és rendesen elkapott a sírógörcs.. Miért nem támogat? :(

12/L


2012. júl. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

HA diétázol,akkor ne egyél pudingot, mert akkor csak hizol, nem fogysz.

Itt NEM anyukád nem támogat, hanem te nem tartod a diétádat.

Mellékesen hiába diétázol, ha nem megfelelö módon táplálkozol, nemcsak fogyni nem fogsz, hanem még az egészségedet is tönkreteszed.

2012. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Bunkó beszólás volt, gondolom idegében mondta és nem gondolta komolyan. Támogat szerintem, csak ideges volt, mert szerette volna holnap elvinni, és nem számított rá, hogy már nem lesz meg.


(Szerintem semmi gond azzal, ha valaki mondjuk két naponta megeszik egy olyan kis pudingot diéta közben, így legalább nem éhezik ki. Sok folyadékot igyál, étkezz többet kisadagokban és mozogj amennyit tudsz, és emellé simán oké egy héten egyszer-kétszer egy pici puding vagy egy csoki.)

2012. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen én is emellett vagyok, hogy így diétázom!:)
2012. júl. 22. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg minek támogasson? 12 éves vagy, hova diétázol? Le akarod adni a húst? Ha mindenképp fogyni/jobban kinézni szeretnél, akkor csinálj napi 1-200 felülést, ne pedig pudingot egyél...
2012. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

a diétázásra értettem azt, hogy ne támogasson. Minden másban, ami jót tesz neked (sport, mozgás) abban igen.

2012. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!