Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csúri név nektek hogy tetszik?...

Csúri név nektek hogy tetszik? Csak én nem vagyok vele kibékülve? :/

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt nem értem. Mi a bajod vele? Miért kellene neked a névvel kibékülnöd? És egyébként: most akkor lemegyünk óvodásba? Én egyébként ismertem egy Csúri Györgyöt, nagyon-nagyon jó ember volt. Eddig eszebe sem jutott, hogy a nevével "ki kellene békülnöm"..... Ne haragudjatok, de ez nagyon ronda dolog.
2012. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csurinak hívták a papagájomat is.Szerintem aranyos:)
2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem semmi szulok vannak:

Cserepes Virág

Piros Alma

Legalább olyan keresztnevet adnának, hogyha egyben kimondja az ember ne nevesse el magát.

Amugy én is iserek egy Szopó férfit. Nem tehet rola, ez a neve és kész.

2012. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
háát elég furaa :S nekem rettenet sz*r nevem van, meg is fogom változtatni. ha nem tetszik a neved, változtasd meg, ennyi!
2013. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó!!! Gondolom a szüleid büszkék lesznek rád. És gondolom te is nagyon szeretheted és tisztelheted őket, ha így gondolkodsz.
2013. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem a név a fontos, hanem az aki viseli. És főleg, ahogy viseli.
2013. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!