Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy derítsem ki? Szeretném...

Hogy derítsem ki? Szeretném megtudni milyen származású vagyok, illetve hol élnek távoli rokonaim.

Figyelt kérdés
Mert hogy mamám valamelyik rokona,akihez nemsok közöm van,de Velencében él. Mesélte mamám hogy a testvére lánya valamilyen oldalon beütötte a vezetéknevet és kidobta hogy hol élnek ilyen nevűek.
2009. jún. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Megnézheted a neten a telefonkönyvben, de azért pontosabb lenne, ha a mamád keresztlevelét, születési anyakünyvi kivonatát nézni, abból többet tudsz meg.
2009. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beütöd a Google-ba a nevet,ott kiadja,hol élnek ilyen nevű emberek,feltéve,ha nem tucatnév,mint a Kis vagy Szabó stb.mert akkor nem sokra mégy vele.
2009. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen googli ba beütve ilyen oldalakra jutsz. Vannak a neten olyan oldalak is ahol pár euróért megnéznek pár adatot, vagy inkább kiadják. Pl bevándorlási adatok névvel. Vannak olyan oldalak is amelyek úgy működnek mint a közösségi oldalak, azaz beírhatod a felmenőid nevét, és azt, hogy hol laktak mikor, feltéve ha tudod. Így elvileg rátalálhatsz olyan emberekre akikkel esetleg távoli rokonságban áll a te felmenőd. Én régen kipróbáltam ezt de nem nagyon lett eredmény.De lehet neked szerencséd lesz.
2009. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!