Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti mennyi idő után mutattátok...

Ti mennyi idő után mutattátok be a párotokat a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én szüleimnek olyan 7-8 hónap után, nővéremnek már 3 hónap után. Én sajnos az ő szüleivel még nem találkoztam, mert kicsit drága oda az út, és több időre érné meg elmenni. Meg velük nehéz is mert elváltak. Amúgy az anyukája nagy facebookozó, így néha ott dumálunk 1-2 kép alatt :) az apukája meg egyszer írt levelet szintén ott, egy fontos üggyel kapcsolatban. A testvérével 1-2-3 havonta összeülünk iszogatni.
2012. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Anya megismerte úgy kb. első héten, apa második héten. Ő szülei engem pedig keményen a második nap :)
2012. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egy hónap. Kifejezetten rejtegettem, de nem jól :D


Amúgy azért akartam várni vele, mert az előző két barátomat nagyon hirtelen mutattam be nekik és ezt kifogásolták. Pedig velük is sokáig voltam együtt.

A férjemnél pedig egy hónap után már anyu nagyon nyaggatott. De nem szeretik. Ahogy az előző kettőt se szerették.

2012. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
3hét :)
2012. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

kb 1 év,mivel én se jártam sokat a szüleimhez,talán 3x ha voltam az alatt az 1 év alatt,nincs jó kapcsoltunk,igy párom se erőltette hogy látná őket.

viszont nagyszüleimhez elvittem 2 hónap után hosszúhétvégére.

Én viszont 2 nap után be lettem mutatva :)

2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2 hónap azt hiszem. Nem konkrétan bemutatás volt, hanem csak véletlenül futottunk össze a szüleimmel és akkor bemutatkozott nekik:)
2012. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kb. 1 hónap.
2012. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!