Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rokonok jópofiznak közben meg...

Rokonok jópofiznak közben meg a pokolra kívánnának?

Figyelt kérdés

Ugye itt vannak az ünnepek és ezzel együtt járnak a "messziről jött évente 3-szor látom őket" rokonok. Ugye ilyenkor jönnek és megyünk megnézni őket meg ott vagyunk 3-4 óra hosszát és a felnőttek csak beszélgetnek és beszélgetnek. Én meg ülök és bambulok és ebből már nagyon elegem van nincs kivel beszélgetnem mivel nincs senki az én korosztályomból, annyival el vagyok intézve, hogy mikor fogsz már meghízni és hogy megy az iskola. Utána 3 óra hosszán keresztül csak hallgatom ahogy ők mondják a magukét. Bezzeg ha nem mennék vagy eljönnék sértődés van. Mondtam már ezt szüleimnek is de ők meg azt mondják ezt ki lehet bírni. na igen csak pont szünetben mikor örülök végre lehet pihenni erre ezzel töltöm az időmet.


Csak én unom ennyire ezeket a beszélgetéseket?


2011. dec. 26. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Dettó, körítve, h nem is az én rokonaim, így semmi közöm hozzájuk.
2011. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, én sem szeretem.

Bár nekem párom rokonaival megy a találkozó, mert nekem már csak egy apám maradt, de, amikor még voltak is rokonaim ez ment, hogy halálra untam magam. A megjelenés kötelező volt, szintúgy csak pár kérdés erejéig..

22/L

2011. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja ezt én is utáltam, de mondd meg a szüleidnek, hogy Te is szeretnéd jól érezni magad szóljanak hozzád is, ha nem megy akkor nem mész többet. Meg is mondhatod a rokonoknak is, hogy uncsi így, hogy le se vagy ejtve. Én is ezért utáltam anno a felnőtteket és most is utálok néhányat aki idősebb, mint én. Ilyenkor fogom magam és ellépek sétálni.

Csak magukkal foglalkoztak mindig, önzőség a szeretet ünnepén így kitolni a másikkal. És volt, hogy el sem mentem. Volt sértődés, de utána se változott a helyzet úgyhogy mind1. Már szerencsére ilyen bajom nincsen, mert nem lakom a szüleimmel.

23/N

2011. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de amúgy ez hogy lenne normális? Hogyha ők jönnek vendégségbe nekünk kell elmenni hozzájuk (márminti de jönnek a faluba nem konkrétan hozzánk) nem nekik kellene eljönni nálunk? Ha mi megyünk fel Dunántúlra mi szoktunk körbeszaladgálni mindenkit nem ők jönnek át egy helyre.
2011. dec. 26. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mondtam már ezt szüleimnek is de ők meg azt mondják ezt ki lehet bírni."


10 emberből kb. 9 így gondolkodik, hogy ki lehet bírni. Tudtommal a karácsony arról szól hogy azokkal legyünk akiket szeretünk ne pedig azokkal akikkel kénytelenek vagyunk együtt lenni. Csoda hogy nem látom értelmét a karácsonynak?

2011. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az ilyet én is utálom rokonlátogatásnál elindulunk 3-4 családhoz mindenhol három órát vagyunk mindig estefele érek haza és ezt szinte minden hétem megcsináljuk szóval dettó ugyanolyyan helyzetbe vagyunk!
2011. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy van lehetőséged belelátni más emberek életébe, és tapasztalatokat gyűteni az életre, hogy ne a saját magad példáján kelljen megtanulni.


Próbáld jól érezni magadat. Találj ki valami játékot.

ha kicsi vagy, pl azt, hogy mindegyiknek bajusza van, a néniknek is, de csak te látod azt.

Ha nagyobb vagy, akkor mást.

2012. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!