Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szoktad rendezgetni/nézegetni...

Szoktad rendezgetni/nézegetni a régi családi fotókat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amióta jópár éve bescanneltettük az összeset, azóta csak gépen.

Összeállításokat szoktam belőlük csinálni, külöböző alkalmakra.

2009. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam nezegetni! :)) Nagyon jo felidezni a "regi szep idoket" :))
2009. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen...nem is néha,hanem gyakran....olyan szép emlékeim vannak..:-)))én nem szeretek számitógépen képeket nézni..sztem annak nincs olyan hatása mint az igazi fényképeknek:)
2009. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Előzőnek.


A múlt század elejei képek, képformájában már nem lesznek sokáig, mert szétporladnak.

A háború körülieknél tönkremegy a szín és kifakulnak.

Most pedig már úgyis digitális képek készülnek.

Szerintem amíg lehet, addig érdemes megmenteni őket, ha gépen van még mindíg ki tudod nyomtatni ha akarod.

És így az egész család összes képe meglehet mindenkinek.

2009. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam! Jó őket kézbevenni, nézegetni, közben nosztalgiázni, sztorizgatni, a lányomnak mesélni (tagadja, pedig imádja a róla, kiskorából szóló történeteket is).


Egy veszélye van a dolognak, hogy ilyekor hirtelen órák telnek el, mire észbekapuk:)

2009. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. A gyerekeim ritkan latjak a rokonaikat (kulfoldon elunk), igy eloszeretettel nezegetjuk egyutt a kepeket.
2009. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ige,én is szoktam.Nagyon szeretem nézegetni őket.Mi is beskenneltünk sokat,de én mégis a papírfotókat szeretem nézegetni jobban.Tényleg a nagyon régiek már fakulnak,de azért élvezhetőek még.Majd nézegetem a gépen 30 év múlva,ha már élvezhetetlenek lesznek.
2009. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én készíttettem a lányom érettségi tablóképéről egy nagyobb puzzlét, majd ha nagyobb lesz az unokám, kirakatom vele az anyukája képét.Biztosan fog tettszeni neki.
2009. máj. 17. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincsenek jó emlékeim. Én a családban csak egy lábtörlőnek vagyok tekintve.
2009. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt egy csomó bekeretezve ki is van rakva a falra. Nekem ez fontos.
2009. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!