Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy báty meg egy húg "kis kifli nagy kifli" pózban alszik?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki 14 a bátyja meg 19 és egy szobában alszanak mert kicsi a lakásuk és a szobájukban egy nagyobb francia ágy van és 3an aludtunk rajta és reggel láttam hogy ilyen pózban alszanak. Megkérdeztem barátnőmet hogy mindig így alszanak és azt mondta hogy igen. Ez szerintetek normális vagy inkább beteges, mert nem nagyon tudom eldönteni.
2011. aug. 30. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem táplálnak egymás iránt nem testvérekhez illő érzelmeket, illetve nem azon gondolkoznak alvást színlelve, hogy milyen lenne együtt, akkor nem beteges szerintem.

Biztos nagyon jó kapcsolatban vannak, megosztanak egymással minden jót-rosszat, és minden helyzetben van kire számítaniuk.

Én örülnék egy ilyen bátyónak, aki nem a tipikus "nem adok puszit se mert fúúúj az nem férfias", hanem mindenféle undorodás nélkül átölel, ha szükségem van rá. (nincs tesóm)

19/L

2011. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fiútesóm átölel, kimutatja az érzéseit, nem macsóskodik, de eszünkbe nem jutna együtt aludni. Ha aludtál már pasi mellett, nyilván észlelted, hogy nem uralják a testüket alvás közben. Utálnám, ha éjjel a pasim farkán kívül más nyomódna a seggemhez, főleg ha az említett szerv a testvéremé.
2011. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy szoktam aludni öcsémmel, bár mi önszántunkból. Ő 16 éves srác én meg 17 éves lány vagyok. Néha jó, ha van melletted valaki, de szoktunk finnyáskodni egymástól :DD

Különben előfordul, hogy verekedünk is. Akkor az sem normális?:D

2011. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!