Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy báty meg egy húg "kis kifli nagy kifli" pózban alszik?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki 14 a bátyja meg 19 és egy szobában alszanak mert kicsi a lakásuk és a szobájukban egy nagyobb francia ágy van és 3an aludtunk rajta és reggel láttam hogy ilyen pózban alszanak. Megkérdeztem barátnőmet hogy mindig így alszanak és azt mondta hogy igen. Ez szerintetek normális vagy inkább beteges, mert nem nagyon tudom eldönteni.
2011. aug. 30. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
én is úgy alszom nincs benne semmi egyébként azt nevezik "magzatpóznak" mert anyudnak a hasába te is úgy voltál meg ők is és ez még így rajtuk maradt :)
2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális, fujj. Értem én, hogy kicsi a hely, de nem lehet máshogy megoldani? Ennyire csak nem lehet tömegnyomor. És a 19 éves srác mihez kezd az éjszakai spontán erekciójával? Hozzádörgöli a barátnőd hátához? Nem egészséges. Összebújni nem kötelező, csak azért, mert kevés a hely.
2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális.
2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát én furcsállanám...de na...végül is...
2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a a kis kifli nagy kifli?:):)
2011. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

luuuuuuuul


:D

2011. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem egészséges az tuti..Sőt, ha a srácnak éjjel feláll, akkor a húgának szegezi a fegyvert?!Belegondolni is szörnyű.. Elhiszem, hogy nincs más, mert kicsi lakás stb, de könyörgöm, azért nem kell összebújni a felnőtt testvéreknek, főleg ha nem két lány..
2011. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát nemtom... az én egyik öcsém képes volt felköltözni a galériára matrac nélkül aludni, mikor épp tömegszálló volt a lakásunk, és meghagyta nekem egyedül a nagy ágyat. A másik öcsém is inkább aludt a haverjával a kihúzható kanapé két távoli csücskében, mint hogy mellém bújjon :) Szerintem ez az egészséges.
2011. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is beteges, nem is ez az átlag. Vagy túl kíváncsiak vagy épp (mindig) szeretnek Nagyon közel lenni a másikhoz.
2011. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
elég fura
2011. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!