Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretnék családfát készíteni,...

Szeretnék családfát készíteni, de nem tudom, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval hogy kezdjek neki? Vagy hol kutassak? Tök jó lenne megtudni, kik voltak az őseim, honnan jöttek, mivel foglalkoztak. Csak lila gőzöm nincs, hogy kell ezt csinálni, vagy kitől lehet segítséget kérni:D Szóval valaki leírná, ő hogy csinálta?
2011. márc. 11. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
magadtól indulsz,nagyszüleid szülei neve,hol laktak stb..unokáik kik voltak hol laktak,és mindenkitől igy tovább.
2011. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két oldalt ismerek, myheritage.com és geni.com - valamelyiken töltsd ki azokat az adatokat, amiket tudsz, és várd meg a családtagok jelentkezését. A myheritage tud olyat, hogy ha valaki más családfájában egyezést talál a tiéddel, akkor össze lehet kapcsolni a kettőt. Nekem már többszáz ember van így a családfámban :)

Persze ez csak max. 4-5 generációra visszamenőleg jó, ameddig emlékeznek az emberek. Utána muszáj levéltárakban anyakönyvekben keresgélni az ősöket. De ezek az internetes oldalak jó kiindulópontot nyújtanak.

2011. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 11. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdtem hogy a nagyszüleimet megkérdeztem ők mennyire visszamenőleg emlékeznek. Sajnos nem jutottam sokra. :S
2011. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]


velük kell kezdeni, ha elakadsz, akkor keresd fel a XXIII. ker-i ügyészséget kivizsgálási okiratokért Hapcúg

2011. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem kutattam.. én csak sorra tudtam meg hogy a legjobb barátnőm.. a szerelmem az unokatestvérem..vagy vérrokonom. elég gáz. nem akarok kutatni soha ha házidogának adják se fogom megcsinálni..
2011. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!