Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Segíthet egy applikáció a...

Segíthet egy applikáció a családfa kutatásban? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Névtelenül merem feltenni ezt a kérdést. Én soha nem próbálom ki, egyrészt babonásként veszélyesnek tartom, másrészt meg nagyon kérdéses a valóság és igazságtartalma. Van egy mobilra letölthető app, amivel kapcsolatba lehet lépni a szellemvilággal. Hogyha mégsem kamu, akkor ez segíthet akár a saját elhunyt hozzátartozómal kapcsolatba lépni, hogy ő segítse a családfa kutatást?

tegnap 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Inkább a Family Search oldalt próbáld ki, mindenféle misztikum nélkül sokat segít.
tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A nagy Levin ***** válasza:
74%
Akár fizetős, akár nem, ez csak átverés. Ne dőlj ben neki!
tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Elképzelni se tudom, hogy milyen lehet ez a "szellemvilág" applikáció. Kapsz utasításokat, hogy gyújts fekete gyertyát és ismételgess egy mondókát, aztán tíz perc elteltével kidob valami amerikai öregembert, hogy ez volt a nagyapád?

Kétlem, hogy ez lenne a legjobb módszer a családfakutatásra :D

tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiváncsiságból kérdeztem meg.Amúgy szerintem is kamu. 'ghost tube' nevű applikáció.
tegnap 19:25
 5/9 A nagy Levin ***** válasza:
92%
Csak kíváncsiságból kérdem, akik lepontoztak engem azok szerint tényleg "Van egy mobilra letölthető app, amivel kapcsolatba lehet lépni a szellemvilággal."?
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös én nem pontoztalak le, de ezek szerint vannak, akik elhiszik.
tegnap 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek mind átverések... majd ha a saját szememmel láttam egy "szellemet", elhiszem, hogy létezik, de addig az összes ilyen figyelemfelkeltő hülyeséget kitalációnak fogom tartani.
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy mobilra letölthető app, amivel kapcsolatba lehet lépni a szellemvilággal."


🤣🤣🤣🤣🤣😂 Nahát, tök jó, hogy ez a szellemvilág így halad a korral! Bazeg, ez kész. Mennyi nyomorult hülye ember van

tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi baromságot...
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!