Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagyon idegesít a családom,...

Nagyon idegesít a családom, hogy mondjam el, hogy szeretnék egyedül lenni néha?

Figyelt kérdés

Van saját szobám. Szóval van személyes terem, de nagyon sokszor mennek át rajta, mivel az enyémből nyílik a szobájuk... És ajtó sincsen. Mindig hallom mi megy a tv-ben, amit néznek a telefonjukon...


Amikor ki megyek (elvileg...) a saját kutyámhoz, akkor mindig ők akarnak vele játszani... Pl. Ma: anya ül a lépcsőn. Kimegyek, feláll és elkezd játszani a kutyával. Mintha direkt csinálná... Örülök hogy játszik vele, de nem érzem annyira a saját kutyámnak... Más dolgok miatt is...


És ami még zavar, hogy mindig azt nézik, amit játszok, nézek a gépen... (nem nézek semmi olyat) De valahogy ez engem idegesít. Tudom, hogy nem szeretik a videójátékokat stb. Jó ha ellenőrzik, hogy mit nézek, de nem érzem, hogy annyira megbíznak bennem...


És az is jó, amikor videót nézek/játszok a folyosón beszélnek kb. 1 méterre v valamelyikük leül az ágyamra... V mindketten és beszélnek.


Anya este hallgat egy zenészt, aki elég szép számokat énekel... (18+)


És már zavar, hogy alig vagyok egyedül és hogy mindig zaj van.


És az is rátesz egy lapáttal, hogy nem mehetek egyedül haza a suliból v boltba. (online-on kívülre gondolom)


+anya mindig nekem mondja, hogy nem tudok tornázni (igen szokott) mintha én tehetnék róla...


Elég hosszú és bocsi ha ez mind hülyeség...


2021. márc. 30. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni ha nincs más szobátok, csak egybenyílós. Majd egyetemre mész és elköltözöl, ez az egyetlen megoldás.
2021. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, max formálisan van saját szobád, mert gyakorlatilag nincs.

Ha még nem beszéltél a szüleiddel erről, akkor próbáld meg. Egyébként sok mindent nem tehetsz, ha ennyire nem tudják tiszteletben tartani a határokat, szerintem. Mert balhézhatsz is, de azok alapján, amiket írsz, nálatok ez megszokott dolog.

2021. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha balhézik majd megkapja amig az ő házukban lakik és... tralala.


Mamáddal nem vagy jó viszonyba? Akár oda is mehetnél ha ugy van, nem tudom hány éves vagy de sajnos sok opcio nincs... panel vagy kertes ház? Ha kertes menj ki ha panel az szívàs... lehet akkor is jobb lenne ha kimennel egy jatszoterre egy energia ital vagy kv mellett.

2021. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha higgadtan leülteted őket beszélgetni elérheted hogy komolyan vegyenek. Mond el az érzéseidet( tudom nehéz, de igyekezz nem szurkálódni) Mond el hogy szükséged lenne több privát térre. Kössetek kompromisszumot valamilyen módon. Talán valamilyen megoldással el lehetne kicsit különíteni egy privátabb sarkot a számodra. Mondjuk egy térválasztó szekrénnyel, paravánnal stb. Ha nem látnak rád, a gépedre amíg áthaladnak a szobán már az is segíthet.
2021. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk folyósó lett felhúzva, gyakorlatileg például a te szobádból levágnak egy részt, ami folyósóként fog funkcionálni az ő szobájukhoz. Ehhez nem kell igazi fal, vannak erre már ilyen kész műfalak. De nyilván ha ilyen szemtelenek veled szemben, nem fognak tízezreket sem kiadni ezért, bár jó megoldás.
2021. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ezek alapján, amit leírtál valószínűleg egyke lehetsz. Ez ellen tényleg nem tudsz sok mindent tenni, próbálj meg egy kis időt eltölteni a szüleid nélkül az otthonodtól. Menj el sétálni, próbálj meg valami programot szervezni a barátaiddal! Hidd el, az is segít, ha elmész otthonról. Ha meg ebbe is belekötnek a szüleid, mondd meg, hogy vannak szociális szükségleteid, és ha nem találkozhatsz a barátaiddal, vagy egyáltalán nem mehetsz el otthonról, akkor be fogsz csavarodni.
2021. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


a 4-es voltam megint

2021. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Albérlet.
2021. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!