Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Véleményeket, és tanácsokat...

Véleményeket, és tanácsokat kérnék tőletek ha vagytok, voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval már írtam karrier blokban, hogy nincs melóm, stb stb sajnos, hagy ne írjam le megint, hogy milyen életünk volt, milyen sulit csináltam meg saját önerőből meg minden. Most van egy gyár ahova mehetnék melózni, csak mindig valami közbejön. Papírok hiányoznak ilyesmi, anyunak jeleztem, hogy lesz meló, és ma mikor megtudta hogy nem tudtam menni kora reggel a melósbusszal, mert hiába mentem volna, augusztusra raktak be tréningre mert tegnapelőtthöz két napra nem ígértem a papírok pótlását, mert nem tudtam volna hazamenni, de tegnap csak beleöltem tesóm kocsijába háromezret és hazmentünk. Ma a buszmegállóba mondta egy hölgy, hogy ő is máskor ment volna a tréningre és a biztiőrök még a kapun sem engedték be, mert nem volt ferlírva, kérjen másik időpontot, na és akkor onnan gyere haza ahogy tudsz. Mért baj az, ha az ember logikusan gondolkodik, és ami nyílvánvaló hogy hüle dolog lenne, nem csinálja meg. Tudom hogy zavaros, de tesóm elmondja, hogy mivolt, anyu dünnyög, hogy na ebből sem lesz már semmi sem. Mindig ezt csinálja, diplomásként minden xarban látni szeretne, akár még takarítsak is, csak dolgozzak, de se otthol nem lakok, mert albiba vagyok, egy fillért nem kérek, akkor mi a baja? Hozzáteszem nyarakat dolgoztam végig, és tanárként is melóztam. Miért akarja megmondani hogy mit tegyek? főleg, hogy otthol mindig áll a bál, semmit nem változtat saját életén sem, az összes férje ivott, iszik, és ez a mi életünkre is bőven rátette a jegyét. Mért nem látja, hogy öregségére ha dumál, csak maga alá vágja a fát, nem vagyunk már gyerekek, tudjuk mi a jó és mi nem. Kérdem én kinek jó a munkanélküliség? Senkinek!!! Ezt ő mért nem hiszi el? Mi a franc van ezzel a szülőkkel? De reális válaszokat várok, mert az, hogy lábamra álljak meg ilyenek, most nem ezen múlik, a xarnak sem kell senki dolgozni. Köszönöm.
2010. júl. 28. 17:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hűha, olvasni is nehéz, értelmezni meg pláne. Sajnálom, majd jön valami kódfejtő.
2010. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
lehet, és bocsi is, csak a velejét nem akartam századjára leírni meg gondolom mint ahogy én sem, más sem kedveli a hosszú kérdéseket. :(
2010. júl. 28. 18:41
 13/20 anonim ***** válasza:
gondolom úgy vagy vele, h nem azért tanultál, h bármit elvállalj. ez érthető sajnos manapság mégis sokan rászorulnak, h takarítást v ilyesmit vállaljanak. mindenképp mondd el anyukádnak h mi van, ne engedd h mindenbe beleszóljon. amíg nem tőle kérsz, addig hagyja rád a döntést.
2010. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ilyen stilussal meg érthetetlen szöveggel én inkább tényleg takaritani mennék el...


nyugodjon békében kedves magyartanárnőm most olvasná,forogna sirjában....


te tanári diplomát? szégyen...

2010. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Írtam szerintem, hogy bocsi a zavaros írásért, csak nem akartam belinkelni sem amiket eddig már leírtam. Miről beszélsz,hogy szégyen? Hagyjuk már ezeket a lefikázásokat légyszíves. Igen, én tanári végzettségű ember vagyok igen! Nem bulizós faxkalapot képzelj el. Csak amikor ezt írtam négy óra alvás volt a hátam mögött, és talán ezért fura az írásom. Majd ha olyan xar családi élet után még eddig is eljutnál mint én akkor xarul esne talán a véleményed, de tudom, hogy simán egy filmet is csinálhatnánk az életemből. A magyar tanárnőd meg nyugodjon békében, de én nem magyartanár vagyok, követhetek el hibát, ember vagyok. De tényleg nem a kérdésre válaszoltál te sem.
2010. júl. 29. 10:18
 16/20 anonim ***** válasza:

Hello az vagyok aki lenőzött!

Most őszintén sajnálnunk kellene téged?Egy egyetemet elvégezni nem kis lóvé még akkor sem ,ha állami mert csak kellenek jegyzetek,könyvek,szakirodalmak,esetlegesen sokaknak magántanár is.Úgyhogy nemhinném hogy ezekután ha már ezt eltudtad végezni olyan szegénysanyarú sorsod lenne.Én 14 évesen kilettem dobva mennyek ahová akarok jelszóval!Élek virulok próbálok melózni ,és nem azt nézem,hogy jajj ha már tanultam a szakmámért latint meg 4,5 évet akkor csak abba menyek mert nem adom lejebb!Akkor sehova se jutnék.Akkor ezzel az erővel kérek mindenkit ,h mivel filmbeillő a történetem KÉRLEK SZÁNJATOK MEG ÉS SAJNÁLJON ENGEM MINDENKI!Egy FFI ban hogy nincs annyi gerinc,hogy ha van de nem is az ami a képesítése akkor elválalja mert munka?Ez a mi országunk a mi civilizációnk éljen.

19/N

2010. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igaza van 19/N -nek. Milyen FÉRFI vagy te? Nem csoda, hogy nőnek hittek. Nyavalyogsz itt, mint egy...

Tünés takarítani, amíg nincs jobb!

A mai magyar helyzetben a legtöbb embernek nehéz a sorsa! Az enyém is sz ar!! Meg még sok másiké. Akkor most mindenki bőgjön?

2010. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, és én 32/F vagyok.
2010. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Rendben van, ha ennyire ismertek engem és mindent tudtok okés. Amúgy fősulit végeztem, és mint írtam diákhitelből, meg ösztöndíjból, csakhát nem kell mindent elolvasni. Gondolkodok azon, hogy belinkeljem e kis rövid élettörténetemet amit ide már leírtam, de gondolom azt is kifikáznátok. Igazat adok, hogy síránkozok, tudom, kemény férfi nem csinálja ezt. De tényleg ne haragudjatok, rosszul tettem fel a kérdést, nem a lényeg jön le belőle. Bocs minden kemény embertől.
2010. júl. 29. 16:30
 20/20 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..


itt van a link, és a fősuli után is bőven van problémám, hol családi hol más. Dolgozni tudok és akarok is, nem ez a lényeg az egészben. Remélem nem fikázztok ki megint, érdemes belegondolni, hogy igenis hatnak az emberre a múltbéli dolgok, és nem mindenki tud mindent magába feldolgozni.

2010. júl. 29. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!