Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Véleményeket, és tanácsokat...

Véleményeket, és tanácsokat kérnék tőletek ha vagytok, voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval már írtam karrier blokban, hogy nincs melóm, stb stb sajnos, hagy ne írjam le megint, hogy milyen életünk volt, milyen sulit csináltam meg saját önerőből meg minden. Most van egy gyár ahova mehetnék melózni, csak mindig valami közbejön. Papírok hiányoznak ilyesmi, anyunak jeleztem, hogy lesz meló, és ma mikor megtudta hogy nem tudtam menni kora reggel a melósbusszal, mert hiába mentem volna, augusztusra raktak be tréningre mert tegnapelőtthöz két napra nem ígértem a papírok pótlását, mert nem tudtam volna hazamenni, de tegnap csak beleöltem tesóm kocsijába háromezret és hazmentünk. Ma a buszmegállóba mondta egy hölgy, hogy ő is máskor ment volna a tréningre és a biztiőrök még a kapun sem engedték be, mert nem volt ferlírva, kérjen másik időpontot, na és akkor onnan gyere haza ahogy tudsz. Mért baj az, ha az ember logikusan gondolkodik, és ami nyílvánvaló hogy hüle dolog lenne, nem csinálja meg. Tudom hogy zavaros, de tesóm elmondja, hogy mivolt, anyu dünnyög, hogy na ebből sem lesz már semmi sem. Mindig ezt csinálja, diplomásként minden xarban látni szeretne, akár még takarítsak is, csak dolgozzak, de se otthol nem lakok, mert albiba vagyok, egy fillért nem kérek, akkor mi a baja? Hozzáteszem nyarakat dolgoztam végig, és tanárként is melóztam. Miért akarja megmondani hogy mit tegyek? főleg, hogy otthol mindig áll a bál, semmit nem változtat saját életén sem, az összes férje ivott, iszik, és ez a mi életünkre is bőven rátette a jegyét. Mért nem látja, hogy öregségére ha dumál, csak maga alá vágja a fát, nem vagyunk már gyerekek, tudjuk mi a jó és mi nem. Kérdem én kinek jó a munkanélküliség? Senkinek!!! Ezt ő mért nem hiszi el? Mi a franc van ezzel a szülőkkel? De reális válaszokat várok, mert az, hogy lábamra álljak meg ilyenek, most nem ezen múlik, a xarnak sem kell senki dolgozni. Köszönöm.
2010. júl. 28. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Errol egy dolog jutott eszembe: tenyleg minden hulye szerezhet tanari diplomat!
2010. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos mindenki azt hiszi, aki nem tanul ilyen helyen, és nem veszi figyelembe a következőt: 1. Nem mindegy hány évig húzod, én befejeztem négy év alatt, tehát nem húztam lefele az államot. 2. A szakod sem mindegy hogy mi, az enyém köztudottan az egyik legnehezebb. 3. Ha arra céloztál,a megjegyzéseddel hogy én milyen vagyok, nekem többet ér a volt tanáraim és csoporttársaim gratulálciója, és elismerése, hogy négy év alatt végeztem, amit ők öt, hat alatt. Mármint a csoptársak. De nem is ez volt a kérdésem.
2010. júl. 28. 17:46
 3/20 anonim ***** válasza:
egyetértek.
2010. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mármint mivel? az első válaszával vagy amít kérdeztem? bocsi, csak nem világos.
2010. júl. 28. 17:54
 5/20 anonim ***** válasza:

Jah ha már tanári diploma van a nagycsasszonynak akkor már takarítási munka nem jó?De gyárban dolgozni tökéletes?

Nemértem az ilyen emberek fejét,hogy hogy tud ennyire elszálni velük a ló,hogy ha már ez van akkor már nem alacsonyodom le takarítónak.Ugyan olyan munka mind a többi!

Örülnék ha legalább az lenne nekem.

19/N

2010. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most mivan? Én férfi vagyok, anyu gondolom világos, hogy nő, és már bocsi, hogy nem megyek el takarítani hallod. Most ne hari meg, de az írásodból lejön, valami, de tényleg. Átolvastam pedig érthetően írtam le a dolgot nagyjából, de legalábbis lejön belőle hogy ki kicsoda. :P Te kis tizenkilenc. :D :O)
2010. júl. 28. 18:01
 7/20 A kérdező kommentje:
szóval anyu felől mehetnék bárhova is, csak tudja azt mondani, hogy újra melózok, az tökmindegy, hogy akarom valamire vinni az életbe, neki nem számít, csak az, hogy elmondhassa melózok. Maradjunk annyiba, hogy túl sokba van nekem ez a suli hogy beleugorjak olyan melóhelyre ahol ott is lehet bőven marandi, és akkor minek tanultam? hogy beleszürküljek? De amúgy nem válogatok, tehát nem erről van szó csak nemértettem a válaszod
2010. júl. 28. 18:03
 8/20 anonim ***** válasza:

Az írásmódból inkább egy nő jön le,nem pedig egy FFI!Amúgy meg baromira nem említed sehol sem ,hogy mi a nemed!

2.Lehet,hogy 19 vagyok csak éppen sz*rba se veszik milyen szakmám van mert nő vgayok!Nekem tökéletesen megfelelne akár egy sz*ar kis ,,takarítás,, is!

19/N

2010. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
jólvan na nem sérteni akartalak,igazad van, hogy nem írtam oda, csak lenéztem és láttam, hogy az vagyok, és hát nem írtam oda bocsi. :)
2010. júl. 28. 18:22
 10/20 anonim ***** válasza:
húú apám!
2010. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!