Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudnám kideríteni hogy...

Hogy tudnám kideríteni hogy ki az apám?

Figyelt kérdés
Egy nehéz gyerek korom volt/van..de ami fontosabb h 13 évesen megtudtam h az apám nem az igazi apám..mert ő nem volt képes nemzésre..ezért mesterséges megtermékenyítés volt..és nagyon szeretném tudni hogy ki adományozott hogy hogy néz ki legalább..hogy hasonlítok e rá..mert anyámra nem hasonlítok,a kórház ahol születtem már bezárt(tahi utca környéke) és a donor alá írta h titkos marad a kiléte és ezt a szüleim is elfogadtá..de ez egy iszonyat érzés nem tudni ki az igazi apám..lenne rá valami lehetőség legaláb kinézetét kideríteni?

2019. okt. 16. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Tudom h ezt könnyű mondani, de engedd el.

Beadta a spermáját egy ilyen helyre és ennyi.

Nem akart téged, lehet van még 30 "gyereke" mert azta 30 nőt pont az ő spermájával termékenyítették meg


Nincs közös bennetek semmi mag a génállományotok hasonló. Ennyi.

Nem mind1 h tudod-e h hasonlítasz rá vagy nem?

Ha kiderül jobb lesz?

Mert valószínű beszélni se akar majd veled ha kiderül ki vagy hiszen nem akart gyereket, legalábbis nem anyudtól. Kapcsolatban se voltak.

Nem véletlen titkositotta magát. Ha akarta volna h tudd akkor nem igy intézi.


Szerintem felesleges. Ne fuss olyan emberek után akik nem kíváncsiak rád.


Egy család nem attól család h egy vérteszt kimutatja hanem a szeretet. Sajnálom ha nevelő apuddal, akiről azthitted az igazi nem jó a kapcsolatod, de a biológiai apádtól se számíts többre. Sőt

2019. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az az apád, aki felnevelt
2019. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha valahogyan ki is derítenéd, elhajtana.

Nem az az apád aki anno tizenx éve beleverte egy üvegedénybe, hanem az aki éveken át gondoskodott rólad és szeretetben nevelt fel.


Őszintén nem értem hogy mi olyan érdekes rajta, nyilván azért írta alá a titoktartásit mert nem akart kapcsolatba kerülni veled.

Valószínűleg azóta egyszer sem fordult meg a fejében, mi lett azóta...

2019. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"donor alá írta h titkos marad"


Sehogy

2019. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg a többiek tanácsát . Engedd el .
2019. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h most ha esetleg valahogy megralálnám tudnánk egy szép életet kezdeni..nem..csak a nevelő apám 5 éves koromban kiment németországba dolgozni..és így nagyon keveset volt mellettem (és tesóm mellett) egy olyan időben amikor az ember személyisége nagyjából kifejlődik majd 11 éves koromban kirángattak anyum+"apum" németbe h mostantól itt éljünk..és ameddig nem tudtam h nem ő sz igazi..éreztem h köztünk úgy valami nem jó,nem éreztem apa-lánya kapcsolatot egyszerűen nem..és kb utáltam..mára elfogadom h vele kell élni de nagyon nehéz egy kifejlett személyiséggel kb egy igazából számára majdnem h idegen emberrel hirtelen összeköltözni és h minden tök normális legyem miközben ő nem ismert minket míg őt nem..aztàn kiderült h anyum megcsalja apum..és szó volt arról h válás és talán az az ember lenne az "apa" a családban és én mondtam h én senkire nem fogok tudni úgy tekinteni mint az apámra..és aztán 13 évesen tudtam meg h ő tényleg nem az apám..és ha már lelkileg nem lehet apám..akartam tudni ki lehet a biológiai..
2019. okt. 16. 22:50
 7/12 A kérdező kommentje:
●Miközben ő nem ismert minket és mi sem őt●
2019. okt. 16. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk ki abból a tényből, hogy a nevelőapád (esetedben édesanyád férje, akit eddig biológiai apádnak hittél) nemzőképtelen volt. Előfordul. Bizonyára mindketten, de édesanyád biztosan - vágyott gyerekre. Egyik út az, hogy egy másik férfitől (szinte mindig teljesen ismeretlentől) ondót nyernek és beültetik a gyereket akaró nő méhébe. Ez a férfi tüzetes orvosi kivizsgáláson esik át. Érthető, hogy nem kívánja, hogy a kiléte kiderüljön, hiszen számtalan probléma merülhetne fel (örökösödés, pszichiátriai probléma stb., nem részletezem).

Én sem ajánlom, hogy a biológiai apád után kutass, mert a hivatalokat köti a titoktartás, tehát nem juthatsz a végére. Kár minden lépésed ebben az irányban. Próbálj ebbe beletörődni.

2019. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Jobb ha nem tudod.

Ha én ismertem volna a biológiai apámat,tuti jobban utálnám,mint ahogy most utálom.Pedig már halott.Felesleges kideríteni,meg nem is tudod,itt a vége.

2019. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam..és tudtam nagyjából ilyen válaszok lesznek..de a remény hal meg utoljára..köszönöm a válaszaitokat
2019. okt. 17. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!