Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintem a barátom szülei...

Szerintem a barátom szülei nem kedvelnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy nem kedvelnek a szülei. Próbáltam mindig a lehető legkedvesebb lenni, nevetek a vicceiken meg minden de úgy érzésem, hogy mikor ott vagyok olyan nem kívánatos személynek tekintenek. Barátom szerint nem így van, de én kínosan és szorongva érzem magam ilyenkor. Mikor a párom rákérdez, hogy kedvelnek-e általában igen a válasz, de ezt szerintem csak azért mondják, mert nem akarják megbántani. Az első hónapban mutatott be nekik és most leszünk fél évesek. Úgy érzem mintha nem érdekelné őket amit mondok, vagy szimplán nem kedvelnének. Barátomnak gyakran mondd az anyukája olyan dolgokat ami elég félreérthető és mintha ellenem szólna és kissé sértő is számomra. Ma is mentem volna hozzájuk de annyira szorongtam, nem volt étvágyam egész nap, hogy inkább lemondtam.. nem tudom mit kellene tennem, de nagyon szeretném, hogy kedveljenek.. Azért nem szeretek velük sokat beszélni, mert félek, hogy elrontok valamit, vagy butaságot mondok.. segítsetek kérlek! :c

2016. jan. 17. 17:13
 1/9 gömbicica ***** válasza:
49%

miért mondanál butaságot???

ha Ők szeretnek beszélgetni, az jó dolog.

most képzeld, ha végig mig ott vagy, csak fapofával ülnének szótlanul :( ÁÁááá


VALAMI közös téma, hobby -állatok, virágok, kert, lakásdekoráció, spirituális témák, zene........ valami nincs barátod anyukájával esetleg?

2016. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Es legelőször hogy fogadtak?


Hany evesek vagytok?

2016. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát biztos lenne, de nemtudom.. próbálok mindenbe azért beleszólni valamit ami nem olyan hülyeség, de ki tudja ők mit gondolnak
2016. jan. 17. 17:27
 4/9 A kérdező kommentje:
hát 16 évesek vagyunk még csak. Én úgy éreztem, hogy örültek nekem, vagyis az első találkozásnál még nagyon meg voltam szeppenve, de azt mondták szimpatikus vagyok, de azóta jó sok idő eltelt azért
2016. jan. 17. 17:29
 5/9 gömbicica ***** válasza:
47%

nem lesz itt gond :) de egyszerü sem lesz.


nálunk (két fiam van) az egyik barátnő kajánál is csak ült mint a kuka, körmöt piszkált, mikor megkajált bement a szobába magára csukta az ajtót, és ennyi :( :(


ma sem beszélünk sokkal többet pedig ennek már jó 10 éve :( :(

a másikkal megbeszéltünk ezt-azt, azzal nagyon jó a kapcsolatunk :) csinálni ő sem csinált semmit nálunk soha.


én sem voltam másmilyen annak idején, de azért az én esetemben más volt a szitu. Férjem szülei már hatvan felettiek voltak, mikor én 18. ugyhogy nem tudom összehasonlitani :)

2016. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam mindig a lehető legkedvesebb lenni, nevetek a vicceiken meg minden"


Jobban fognak majd kedvelni ha látják, hogy nem csak kényszeredetten nevetsz a vicceken, hanem azért mert meg is érted.

2016. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Kövezz meg, de ha a srác16 éves,akkor te még csak az első (második-harmadik?) vagy egy nagyon hosszú sorban. Uhh, mennyi kislányka lesz még ott, az ember nem is tudja és nem is akarja mindet megkedvelni, egyszerűen képtelenség. Fogadd el, ez van.
2016. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy teljesen rágörcsölsz a dologra, és ezt lehet érezni rajtad.


Kár, hogy nem lehet azt mondani, hogy állj hozzá úgy, hogy nem érdekel a véleményük, a fiukat kell szeretned, nem őket. Akkor biztos lazább lennél.


Azt viszont megteheted, hogy tényleg elkezdesz érdeklődni irántuk. Elvégre a fiuktól független, önálló személyiségek, egy házaspár sok évnyi együttélés tapasztalatával, egy mozgalmas élettel a hátuk mögött: önmagukban is lehetnek érdekesek.

Ne úgy gondolj rájuk, hogy a pasid szülei, hanem úgy, hogy a Laci bácsi, aki szeret kertészkedni, meg a Juli néni, akitől el kéne kérni a süti receptjét.

Ne megfelelni akarj, hanem megismerni őket.

2016. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ezzel ennyit foglalkozni. Ne menj hozzájuk annyit, menjen a barátod hozzád inkább. Aztán majd alakul a dolog. Ha jó fejek akkor majd előbb utóbb megkedvelnek ha elég ideig lesztek együtt. kár ezen 16 évesen ennyit görcsölni.
2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!