Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A drága anyós jelöltöm megőrít...

A drága anyós jelöltöm megőrít! Minden határt át lépet már. Mit tehetek ha már ennyire eldurvult a helyzet?

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvagyok.De az anyukája egy őrült,pszihopata!

Az egész úgy kezdődött, hogy folyton nyálaskodott a szemembe.Mást se hallottam csak "Jajj,Dórikám de csinos vagy...Jajj, de jó, hogy ilyen édes kisbarátnője van a fiamnak...Úgy szeretlek, mint a saját lányomat." Na, persze a hátam mögött nem volt ekkorra az imádat. A környéken mindenkinek azt mondta, hogy nem járok iskolába,hozzájuk járok enni, megcsalom a barátom és még hasonló kedves dolgokat. Persze, visszahallottam a dolgokat de mivel én 19 Ő pedig 47 éves befogtam a számat, mert tudtam ha egyszer kinyitom annak csúnya vége lesz. De nem tudta befogni azt a hatalmas bunkoparaszt száját és egyre durvább dolgokat hallottam az ismerőseimtől, amit már nem tudtam szó nélkül hagyni.12 éves koromba az apukám a szemem láttára hunyt el.. de ennek a nőnek muszáj volt a szájára venni még Őt is.Volt képe azt hazudni, hogy ismerte aput és egy mocskos alkoholista volt. Nem is ismerte!! Amikor meghalt mi debreceniek voltunk az pedig 120km-re van ide és alkoholista se volt. Nem tudom, hogy pattannak ki ekkora baromságok az agyából de már minden hülyeséget kitalált. Pl. a 14éves hugom árulja a testét, anyu elakarta csábítani a férjét..(nincs is férje!!), a bátyám börtönbe volt ember ölésért és hasonlók.Ebből persze egy szó sem igaz. A barátom is teljesen kikészült tőle. Volt, hogy normálisan megpróbálunk vele beszélni de tagadott mindent. Szerinte én találtam mindent ki csak, hogy a barátomat ellene fordítsam.De amikor egy ismerősünk- akinek az apukámról is mesélt- is jelen volt egy beszélgetésnél, akkor elismerte, hogy mondott valótlan dolgokat a családomról és bocsánatott kért.

Egy ideig minden rendben volt. Aztán megint kapott valamit az agya és én voltam a mocskos némber, akit nem tűr meg a fia mellett. Nem jártam lehozzájuk egyáltalán a bocsánat kérése után se.Nem is találkoztunk csak kb. 2x de akkor is csak pár percre.Nem tudom, miért kezdett el újra gonoszkodni de már nem is érdekelt.A barátomra nem tudott hatni, az ismerősök se hittek el neki semmit, úgy voltam vele, hogy egyszer majd észre veszi, hogy ennek semmi értelme.Hááát, észre is vette. Megint meg volt a nagy bocsánat kérés, nyalizás és minden ami kell.

Most hétvégén volt a bátyám kislányának a 7.szülinapja és mivel anyóspajti egész normális volt mostanság Őt is meghivtuk...hatalmas hiba volt. Mivel elmeháborodott nem kellett volna egy percig se egyedül hagyni a konyhába de nem gondolta volna senki, hogy MINDEN KAJÀBA CSEPPEGTETT HASHAJTÓT! Milyen ember képes ilyesmire?! Szegény unakohugomnak ott voltak az osztáltársai,barátai, a családunk.Mindenki evett-ivott ahogy azt ilyenkor szokás csak Ő nem, mondván, hogy neki diétázni kell. Gondolom nem kell részleteznem mi történt az ebéd után.Azt hittük romlott volt valami de ma kiderült, hogy a barátom anyukája gondolta úgy hogy ez jó poén lesz.

Nem tudjuk mit kezdjünk vele.Itt már a bèszélgetés nem segít, hisz meg mérgezett minket.Nem szeretném feljelenteni de ami sok az sok.


2013. júl. 5. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerezz egy pisztolyt és lődd agyon, vagy pedig költözzetek legalább 200 km-rel távolabb tőle. Más megoldás nincs. Nem irigyellek titeket.
2013. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ne menj át hozzá többet és te se hívd el sehova, ne törődj a bocsánatkérésével. Az a szerencse, hogy a barátod is tisztában van a dolgokkal, ezért nem hinném, hogy ez nagy probléma lenne neki.
2013. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Költoznénk...de mindketten tanulunk.Meg amilyen aljas kispiszok nő utánunk jönne a világ végére is.
2013. júl. 5. 00:34
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Elolvastam a kisregényedet. Megmondom őszintén ahogy írtál, ahogy pocskondiáztál, gondoltam hogy 19 évesen te sem vagy éppen az a lány akit szívesen fogadnék a fiam mellé. De tovább olvastam, és elnézést kell kérnem a téves megítélésemért. A családtagok bántalmazását már nem díjaztam, de a végén a hashajtó sztori.. Ez tényleg megtörtént?? Egyszerűen döbbenetes. Én tuti hogy feljelentettem volna. Igaz, a tárgyalásig nem ment volna el az ügy, de legalább piszkosul beijedt volna hogy őt előállíthatják.

A párod mit tesz? Végül is az ő anyja. Nem tudja leállítani?

Én eléggé haragtartó típus vagyok, biztos hogy többé szóba sem állnék vele. Számomra azon a napon hogy hashajtót rakott az ételbe, megszűnt volna létezni. A pletykálkodása, pocskondiázása csak addig élvezhető a számára ha van kit idegesíteni vele. Ha véglegesen megszakítanád a kapcsolatot vele, nem lesz öröm a rosszindulata. Tényleg döbbenetes az anyós pajtás...

(most olvastam fel hangosan a 22 éves fiamnak a történetedet. Hozzátettem, hogy ha ne adj isten én ilyen szemét anyós lennék, akkor engedélyt kap hogy kupán vágjon a palacsintasütővel..A fiam azt mondta, hogy én nem vagyok ilyen (hál istenek) de nem is engedné hogy idáig fajuljanak a dolgok)

2013. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Te most ott élsz az anyós jelöltnél??
2013. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy elmegyógyintézetbe kellene elvinni kivizsgáltatni. de most viccen kívül, komolyan, valami baj lehet az elmeállapotával, ha ilyeneket talál ki, mesél, letagad, és csinál. Skizofrén, vagy nem tudom, de hogy nem 100-as, az 100!
2013. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

az kénne még, hogy vele lakjak! félórát nem bírok vele ki egy fedél alatt. csak egy kisvárosba lakunk..2utcával lakik arébb.

Egyébként a kivizsgálásra mi is gondoltunk de akarata ellenére ezt megtehetjük?

Feljelenteni bizots nem fogom.. akármilyen is Ő, a barátommal ilyet nem tennék soha!.még is csak az anyukája.

2013. júl. 5. 00:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy Ő a saját fiát is megmérgezte és apukám emlékét is meggyalázta de kitudja mivel járna ha feljelentenénk.
2013. júl. 5. 00:51
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Egy ilyen anyósjelölt a legjobb teszt arra, hogy megtudjuk, a leendő férjünk mennyire áll ki mellettünk az annja ellen, ha objektíve valóban nekünk van igazunk.


Ha nem tesz semmit/túl sokat, akkor kalap-kabát. Nehogy már én idegeskedjek egy vadidegen nő miatt, csak azért mert a fia történetesen velem van. Idegeskedjen a párom. Az ő anyja. Oldja meg, hogy én ne keveredjek bele!

2013. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Én szétütném a fejét a nyomoréknak.
2013. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!