Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Besértődnétek ha az após...

Besértődnétek ha az após folyamatosan csak légből kapottan ígérgetne , de soha sem tartana be semmit ? Várjátok, hogy jön mert aznapra ígért ház körüli segítséget , de nem jön és folyton eljátssza ezt ?

Figyelt kérdés
Ígérte , hogy ma jön segíteni kipakolni a pajtát mert egyedül nem tudom . Még ő ajánlotta fel , múlt héten . Akkor szombatra mondta akkor sem jött, mára ígérte helyette . Ma sem jött . Átütemeztem a napot is miatta , hogy akkor segítek mivel mégis csak a mi pajtánk én tudom melyik dobozban mi van, mit hova tegyünk . Természetesen kicsit sem zavarta, hogy nem jött én ezt szóvá is tettem neki . A barátommal elmentünk sétálni ,és mondtam neki, hogy apád ne ígérgessen felelőtlenül erre fel még engem cseszett le, hogy miért szóltam neki . Ne haragudjon a világ de azért ha valakinek megígérek valamit , akkor igyekszem betartani. Ráadásul semmi dolga nem volt mert sakkozott a gépen . Szerintetek jogosan vagyok dühös és csalódott vagy nekem kellene kussban lennem ?
okt. 15. 16:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Köszönöm a korrekt és normális választ ! Így fogok tenni ha ismét bekövetkezne ilyen alkalom ! Szép napot .
tegnapelőtt 08:21
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, de hogyha ott volt a pasid, akkor miért nem pakoltátok ki a pajtát?


Ja, könnyebb hisztizni, meg drámakirálynőt játszani... amúgy is, miért nem a barátodat kéred meg, hogy segítsen???


Nekem eszem ágában nem lenne a barátom apját ilyesmire kérni, mert közünk nincs egymáshoz.

tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem sértődnék meg, mert nem vagyok gyerek. De levonnám a következtetést, hogy akkor ha ígér valamit, úgyse tartja be, és az ígeretét úgy venném, mintha ki se mondta volna.

Pl nekem van közeli rokonom, ha azt mondja x napon jön látogatóba, akkor azt csak akkor veszem készpénznek, ha már itt áll a kapuban. Még párszor készültem előre az érkezésére, azóta már nem. Megbeszélünk olyan napot, amikor amúgy is itthon lennék, és nem kell átszervezni semmit.

tegnapelőtt 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

"Átütemeztem a napot is miatta , hogy akkor segítek mivel mégis csak a mi pajtánk"

El vagy tévedve. Ő segítene neked.

Amúgy meg miért nem a barátoddal pakoltatok?

tegnapelőtt 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

" A barátommal elmentünk sétálni ,és mondtam neki, hogy apád ne ígérgessen felelőtlenül erre fel még engem cseszett le, hogy miért szóltam neki ."

Jogos, ne őt cseszteed amiert az apja kamus, az öregbe állj bele ha bajod van.innentol kezdve meg ne számolj vele és kész. Max lesz plusz 2 kéz ha mégis megjelenik.

tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!